1. Link do strony z możliwo¶ci± wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników s± aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działaj±) - zwykle w ci±gu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomo¶ć
  Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
sarenka

Odpowiedzi: 505
Wy¶wietleń: 114013

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-07-28, 17:40   Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
Ja również się doł±czam do wi±zanki. Proszę o nr konta na mój adres mailowy. Nie na PW,już raz zapomniałam hasła do logowania.
  Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
sarenka

Odpowiedzi: 505
Wy¶wietleń: 114013

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-07-22, 20:16   Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
Jam jest sarenka,niestety zapomniałam hasła do logowania i nie wiedziałam jak je odzyskać.
W tym celu należy zwrócić się do Administracji Forum.

U mnie na Facebooku jest zamieszczona informacja tej tre¶ci,cytuję: Moniczka ma marzenie poznać Pani± Magdę Gessler, może kto¶ ma z ni± kontakt.
Może kto¶ z forum mógłby pomóc spełnić marzenie Moniki?
  Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
sarenka

Odpowiedzi: 505
Wy¶wietleń: 114013

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-12, 22:08   Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
http://www.blog.pl/przepisy/osoba/73364/strona/1
Głosujcie bardzo proszę na potrawy z bloga Moniki.Prowadzenie tego bloga daje Monice bardzo dużo rado¶ci,a wsparcie obecnie jest Jej bardzo potrzebne.
  Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
sarenka

Odpowiedzi: 505
Wy¶wietleń: 114013

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-15, 00:34   Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
asiunia176 napisał/a:

Moze za czesto
-wcale nie!Bo jak przypominamy o głosowaniu to tym samym informujemy o naszej akcji nowo zarejestrowanych forumowiczów! A przy okazji można skorzystać z przepisu i zrobić co¶ dobrego do zjedzenia [yee]
  Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
sarenka

Odpowiedzi: 505
Wy¶wietleń: 114013

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-14, 21:38   Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
jo_a napisał/a:
Wystarczy przypominać raz na jaki¶ czas
-zatem przypominam :trala:
  Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
sarenka

Odpowiedzi: 505
Wy¶wietleń: 114013

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-11, 17:59   Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
Miku¶ napisał/a:
Kto głosuje ?
-ja x3.I tak bedzie do 21 lipca,a potem zobacze jak wyposazona jest moja córka od Synków Dwóch.W komputery znaczy sie.Albowiem ona też głosuje,tak mnie zapewnia :)
  Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
sarenka

Odpowiedzi: 505
Wy¶wietleń: 114013

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-30, 20:33   Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
Miku¶, -moja córka,mama Wnuczków Dwóch jest w Twoim wieku!Dzięki za dobre słowa,wróc± do Ciebie,to pewne.Pozdrawiam Cię serdecznie :)
  Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
sarenka

Odpowiedzi: 505
Wy¶wietleń: 114013

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-21, 20:48   Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
Miku¶ napisał/a:
Włosi podobno dobrze gotuj± , wiec mysle, ze Twoja corcia trafila znakomicie
-he,he!Mój m±ż też jest dobry w kuchni i lubi gotować.Ja jak musiałam,dzieci były małe ,a m±ż na morzu to oczywi¶cie też prowadziłam kuchnię,ale bez szaleństwa.Teraz jak jestem sama,no cóż gdyby nie ciacho do kawy,to zrobiłaby się ze mnie laska.
Córka wie co robi,ale też i Jej Pan jest miły i sympatyczny,lubię go.
  Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
sarenka

Odpowiedzi: 505
Wy¶wietleń: 114013

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-21, 14:36   Temat: Miku¶ - komentarze (vf7)
Dobra,głosuję na Twoje potrawy.Przesłałam link do moich córek,jedna starsza jest super w kuchni i zapewne skorzysta z przepisów,młodsza to taka jak ja,czyli sama rozumiesz nie będę komentować.Jednak Ona ma ukochanego narodowo¶ci włosko-greckiej,który mógłby z kuchni nie wychodzić.M±dre dziewczę,wie co robi.Oczywi¶cie poprosiłam o głosowanie i rozpowszechnianie bloga.A jeste¶ na facebooku?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group