1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 25
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
sarenka

Odpowiedzi: 193
Wyświetleń: 54643

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-27, 21:53   Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
madzik-d, :flower: _itsme_ |buziaki|
  Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
sarenka

Odpowiedzi: 193
Wyświetleń: 54643

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-26, 21:09   Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
madzik-d napisał/a:
wlasna obserwacja jest niestety niezbedna.
-dokładnie tak,ale bez paniki.Tak na "zimno"rzeczowo,a w razie watpliwości sunąć do lekarza i już wtedy wyjaśnic dokładnie wszystko. |przytula|
  Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
sarenka

Odpowiedzi: 193
Wyświetleń: 54643

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-17, 21:43   Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
madzik-d napisał/a:
wiec za 3 m-ce badanie kontrolne i tak przez nastepne 5lat
- to i my bedziemy z Tobą chodzili na te badania kontrolne.Oczywiście wirtualnie na naszym forum,ale całkiem realnie jeśli chodzi o nasze dobre emocje [hura] .Teraz idziemy już spać |luzik|
  Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
sarenka

Odpowiedzi: 193
Wyświetleń: 54643

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-17, 21:07   Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
My też się cieszymy,że jest db.Napisz nam proszę co powiedział lekarz?Jak ma wyglądać dalsze postepowanie medyczne?Badania?Wizyty kontrolne?Przecież chyba podsumował jakoś wynik badania i wizytę jako taką :in_love:
  Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
sarenka

Odpowiedzi: 193
Wyświetleń: 54643

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-17, 19:14   Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
[quote="biofanka"]-to dla Ciebie :flower: |buziaki|
  Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
sarenka

Odpowiedzi: 193
Wyświetleń: 54643

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-17, 18:57   Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
Co mówili Ci lekarze?Dlaczego wizyta była przewidziana na 3 godziny?

[ Dodano: 2012-01-17, 19:00 ]
Akurat ja angielskiego ani w ząb.Myślę,że wnet ktoś znający jezyk odpowie Ci. |przytula|
  Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
sarenka

Odpowiedzi: 193
Wyświetleń: 54643

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-17, 18:00   Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
Lideczka napisał/a:
A może jakiś mały zlot w Bornemouth? :devil:
- [tak] |happy|
  Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
sarenka

Odpowiedzi: 193
Wyświetleń: 54643

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-17, 14:36   Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
Lideczka napisał/a:
Bornemouth latem to piekne miasto
-nie tylko latem.Ja tam mam dwie córki i bywam często.Tak co 3 miesiące :)
  Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
sarenka

Odpowiedzi: 193
Wyświetleń: 54643

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-17, 10:05   Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
:in_love: |buziaki|
  Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
sarenka

Odpowiedzi: 193
Wyświetleń: 54643

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-17, 10:04   Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
Berta napisał/a:
madzik-d, myślami jestem z Tobą i trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wynik
i ja też!!! |przytula| :flow:
I nie zamartwiaj się,cokolwiek usłyszysz [paluszkiem] .
My tutaj Cię mocno wspieramy,a nasza dobra jak,to określacie energia pomoże Ci w pozytywnym zakończeniu leczenia.
  Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
sarenka

Odpowiedzi: 193
Wyświetleń: 54643

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-12, 21:24   Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
Madziu - pamiętasz,że nie należy dzwigać?Wiemy,że masz dwa cudowne Szkraby,ale właśnie dla nich musisz teraz się oszczedzać,po to,aby być dla nich zdrową.Masz jakąś pomoc?Bracia jeszcze są?
Merytorycznie,ja Ci nie odpowiem.Może warto pójść do przychodni i z pielęgniarką porozmawiać.Może jakieś leki,zabiegi typu masaże?Z tego co wiem,to pielęgniarki w UK mają wyższe wykształcenie medyczne. :/pociesza:/ :tull:
Bardzo mi się podobają te emotikonki,które możemy do naszych postów dołączać.
  Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
sarenka

Odpowiedzi: 193
Wyświetleń: 54643

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-11, 20:03   Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
madzik-d napisał/a:
oczekiwanie jest porazajace!
- nie jesteś sama.Zaglądamy do Ciebie na forum :) :in_love: |przytula| |buziaki|
  Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
sarenka

Odpowiedzi: 193
Wyświetleń: 54643

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-12-29, 19:43   Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
Już piszę porządnie,właśnie skończyłam rozmawiać przez telefon z córką,która mieszka w mieście Madzi.Podpowiedziała mi,co Madzia ma zrobić.Mianowicie,skontaktować się z pielęgniarką srodowiskową.Jej zdaniem taka pielęgniarka powinna przyjść do domu i objąć Madzię opieką tak długo jak to będzie konieczne.Czy ma rację,to czas pokaże.
Madziu nic się nie martw,będzie dobrze |przytula|

[ Dodano: 2011-12-29, 19:45 ]
gaba napisał/a:
bo słyszałam że NHS ma takie reguły że jeżeli ktoś sobie w trakcie kuracji prywatnie zafunduje dodatkowe zabiegi albo lepsze lekarstwo to wypada z leczenia w NHS bo tam wszyscy dostają równe leczenie
- tę wiadomość Córka postara się zweryfikować,ale do tej pory o tym nie słyszała.
  Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
sarenka

Odpowiedzi: 193
Wyświetleń: 54643

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-12-29, 18:10   Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
wlasnie rozmawiam z corka z anglii i mowi,ze -dzwonic masz do swojej przychodni i poprosic o wizyte "community nurse " i powiedziec,ze potrzebujesz pomocy.oczywiscie powiedz,zes wlasnie wrocila z szpitala.zrob to niezwlekajac.

[ Dodano: 2011-12-29, 18:12 ]
dobra sprawdz wiad.na PW
  Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
sarenka

Odpowiedzi: 193
Wyświetleń: 54643

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-12-28, 19:50   Temat: Czerniak złośliiwy skóry, Clark II, Breslow 2,3 mm
Teraz wreszcie mogę zamknąć ten mój laptop.Madzik dbaj o siebie,Twoi panowie na pewno doskonale sobie poradzą.W zakładce - Nasze zwierzęta -prześle specjalnie dla Ciebie jakieś ładne zwierzątko.Jutro zajrzyj tam.Co do
madzik-d napisał/a:
prosze o modlitwe!!!
-załatwione!Dziewczyny powiadaja,że Mama niby ja,bardzo skutecznie "zawracam głowę" Panu Bogu! :)

[ Dodano: 2011-12-28, 19:53 ]
skorupka napisał/a:
madziku,rodzina da radę,a nawet jak nie da rady,to najwyżej będą się żywić masłem czekoladowym i oglądać całą noc tv.
Bo Ty jesteś teraz najważniejsza.I będę okrutna,ale im to nie zaszkodzi,jak mama zatroszczy się w końcu o siebie.
trzymam kciuki.
Niech moc będzie z Tobą |kill|


Madzik - obiema rękoma podpisuję się pod tym postem.Świetnie ujęte |przytula|
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group