1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bliscy chorują a my daleko, w pracy itp
sarenka

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 39862

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-12-16, 21:45   Temat: Bliscy chorują a my daleko, w pracy itp
Ewelina Żurek, -widzisz moja Droga,w życiu bywa różnie. Wiem,że to forum jest onkologiczne,a ja nie chora,jeno już dość stara i coraz słabsza.Nie trzeba być chorym onkologicznie,aby zostać samym i niedołężnym. Córka od 2004 roku jest na emigracji w Anglii. Ma dwoje dzieci niepełnosprawnych,chłopczyk 5 lat z Zespołem Aspargera i drugi 2,5 lat z wadą genetyczną. Mocno upośledzony intelektualnie i dość mocno ruchowo.Jest zakwalifikowany do wózka inwalidzkiego. I jak sądzisz czy dałaby radę być przy mnie tak jak Ty przy swojej Matce?Rozmawialiśmy już o tym,ma zadbać o to,abym miała zapewnioną opiekę na wypadek niedołęstwa czy choroby,nic więcej nie wymyślimy. Dobro Jej i moich Wnuków jest dla mnie najważniejsze. Na wypadek,gdyby ktoś po mojej śmierci miał odwagę czynić Jej jakieś wymówki,spisałam dokument w tym temacie. I tak,boję się takiej trudnej sytuacji,ale Ona tego forum nie czyta więc nie będzie o tym wiedzieć.Jest bardzo,ale to bardzo dzielna.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group