1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 25
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
sarenka

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-12-12, 12:17   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Wyrazy szczerego współczucia dla Rodziny Romka.
Był dobrą duszą tego forum,będzie nam go brakowało.
::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
sarenka

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-27, 00:25   Temat: Gilmaly-relacje z polany
gilmaly napisał/a:
Bo tak jakoś tak znacząco cicho się zrobiło.
-niestety ja Ci nic nie doradze,moge jedynie zapewnic,ze czesto Ciebie odwiedzam.Jednak popros o rade w swoim watku merytorycznym.Moze ktos Twoj wpis zauwazy i odpisze.Pozdrawiam Ciebie i Magdalenke :) :tull:
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
sarenka

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-18, 22:11   Temat: Gilmaly-relacje z polany
gilmaly napisał/a:
słoneczko-Magda
- :/pociesza:/ |przytula| :flower:
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
sarenka

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-16, 17:19   Temat: Gilmaly-relacje z polany
gilmaly, -dobrze,że się odezwałeś |przytula|
Czekaliśmy tutaj na Ciebie :)
gilmaly napisał/a:
Wstąpiła we mnie nadzieja
- to nas cieszy.Ja myślę,że każdy dobrze przeżyty dzień jest bardzo ważny.Myślę,że nie muszę rozwijać tematu,bo rozumiesz o czym piszę. :flow:
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
sarenka

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-12, 23:55   Temat: Gilmaly-relacje z polany
gilmaly napisał/a:
Co taka cisza?A bo nie prawda?
-jo_a, ma rację! Cisza po tych słowach jest jedyną odpowiedzią |przytula|
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
sarenka

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-11, 15:14   Temat: Gilmaly-relacje z polany
gilmaly napisał/a:
I niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
-nie zupełnie nasz Przyjacielu.Jest taka legenda-idzie sobie Pan Jezus z Piotrem.Droga ciężka rozmokła ,koleiny.Trafiają na przechylony wóz i woznicę klęczącego w błocie z rękami wyciągniętymi do nieba i modlącego się.Idą dalej.Znowu jest wóz i woznica w niewybredny sposób wyrażający się,ale z wysiłkiem próbujący wóz podnieść.Pan Jezus zakasał rękawy i ze św.Piotrem pomogli postawić wóz.Piotr pyta-dlaczego pierwszemu nie pomogliśmy?Pan Jezus odpowiada,bo ten drugi robił co mógł,aby sytuacji zaradzić i warto było mu pomóc.
Wniosek taki-TY Gilmaly lecz się,słuchaj lekarzy,nawet jak bedzie ciężko,a kto wie,co dalej będzie Ci pisane :) Pamiętaj,że my tutaj do Ciebie zaglądamy,trzymamy kciuki,przesyłamy dobre myśli,więc jak znajdziesz chwilę czasu i chęć,pisz do nas
:flow: |uscisk|
Szczególne pozdrowienia dla Twojego Słoneczka :flower:
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
sarenka

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-06, 20:01   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Napisz co u Ciebie słychać?Może jakieś zdjecia dla nas wkleisz?Pszczółki też mogą być.Bardzo lubię te pracowite owady.U mnie też są. :)
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
sarenka

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-06-24, 18:32   Temat: Gilmaly-relacje z polany
gilmaly, - :in_love: :flow: |przytula|
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
sarenka

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-06-19, 13:25   Temat: Gilmaly-relacje z polany
gilmaly, -ode mnie wraz z serdecznymi pozdrowieniami :flow: _itsme_

[ Dodano: 2013-06-19, 13:27 ]
DumSpiro-Spero napisał/a:
Magd Ci teraz nie brakuje
-pewnie,ale Magda DSS jest tylko jedna,jedyna :flower: :flower: :)
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
sarenka

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-06-14, 22:18   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gilmaly - |przytula| |uscisk|
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
sarenka

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-06-04, 16:16   Temat: Gilmaly-relacje z polany
gilmaly napisał/a:
Miło wiedzieć ze ktoś o mnie myśli i pamięta.
-na Boga,oczywiście,że ja i wielu innych życzliwych Ci osób zagląda do Ciebie!
To jest zupełnie oczywiste.Za bardzo Ciebie lubimy.Dlatego,jak znajdziesz chwilkę czasu i jak widzę z treści Twego dość smutnego wpisu,siły to chociaż jedno zdanie nam napisz.
A służba zdrowia w PL?Szkoda słów.I dotyczy to wszystkich chorych,nie tylko onkologicznie.Mnie też,ale co tam.Jam już wiekowa,więc najwyżej emeryturę krócej będe brała i tyle.
Póki co,dbaj jak tylko najlepiej możesz o siebie i nie odpuszczaj tej hm,służbie zdrowia.
Mnóstwo dobrych myśli Ci ślę :flow: :)
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
sarenka

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-05-27, 19:26   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gilmaly - odezwij się do nas proszę.Napisz chociaż kilka słów co słychać u Ciebie.Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :)
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
sarenka

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-02-07, 20:13   Temat: Gilmaly-relacje z polany
gilmaly napisał/a:
imieniny.
-przyjmij ten bukiecik ode mnie,wraz z najlepszymi życzeniami Imieninowymi :flow: :)
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
sarenka

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-01-25, 23:36   Temat: Gilmaly-relacje z polany
gilmaly napisał/a:
.I jeszcze jakieś .Narazie nierozszyfrowane.
-kup sobie Atlas Polskich Ptakow.Mam taki i jest zawsze pod reka.No,i robie ptaszkom zdjecie,wiec na spokojnie moge wg atlasu ustalic jaki to ptaszek mnie odwiedzil.Ja oczywiscie tez je karmie.Jesienia kupuje kilka workow 25 kg ziarna i ze dwa 30 kg worki slonecznika.I sloninka tez jest.Nie moze byc solona,absolutnie.Zdjecia moich przyjaciol mam na FB -Rysiu Lynx Lynx.
Zrob prosze zdjecia karmnikow i ptaszkow.Do mnie przylatuje puchacz,sa kosy,sojki.Ze zwierzatek-lisek,dzik przychodzil,ale jak dalam inf o nim na miejscowym forum,to tzw.lesniczy musial go zastrzelic,bo wiecej nie przychodzi. :cry:
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
sarenka

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 191008

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-01-05, 17:36   Temat: Gilmaly-relacje z polany
O możliwość uzależnienia pytałam córkę,bo wiadomo jak codeina się kojarzy.Powiedziała mi,że tam w UK takie leczenie jest często stosowane i ponoć po kilka tygodni(ja tam u Niej widziałam miesiące) i nie widuje Anglików gromadnie chodzących na haju.Pojedyńczo też nie.
Jednakże sama brała wg potrzeby,to znaczy dawki jak wyżej napisałam,ale wtedy gdy to było potrzebne.Nie wiem co o takim leczeniu myśleć.To musiałby się wypowiedzieć ktoś "znający się" w temacie.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group