1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak języka
sarenka

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 19414

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-10-04, 23:08   Temat: Rak języka
Myślę,że Elli potrzebne jest wsparcie naszego Psychologa.Ella nie wiem w jakim jesteś wieku.Moge jedynie domyśląc się,że bardzo młoda.Rozumiem,że Twoja Babcia bardzo ciężko chorowała i nie możesz wciąż pogodzić się z Jej cierpieniem.Ja jednak myśłe,że zawsze warto walczyć o zdrowie,czy chociażby o ulgę w cierpieniu.I w chorobie nie tylko nowotworowej najważniejsze powinno być ulżenie w bólu.
Ella napisał/a:
Rak to jest wyrok niestety śmiertelny
-nie jest wyrokiem.Absolutnie.Tutaj na tym forum są Ci najbardziej chorzy,którzy niestety (lub ich bliscy) odchodzą,umierają.Nie ma tej ogromnej rzeszy pacjentów trwale lub przynajmniej na wiele lat wyleczonych.Nie czują potrzeby pisania,ich życie dalej biegnie.
Dlatego ja napisałam o moim Bracie-poszukaj moich postów-który jest po chorobie nowotworowej,ale obecnie nie choruje.Chciałam,aby inni wiedzieli,że tak też bywa.
Ella napisał/a:
zdjecia ktora mama robila od samego poczatku do konca
- jeszcze nie spotkałam się z tym,aby ktoś robił choremu zdjęcia i dokumentował w ten sposób -no,właśnie co?Ja w zadnym razie nie chciałabym,aby robiono mi zdjęcia gdy jestem chora.Brat po potrójnej operacji ślinianek jest delikatnie rzecz nazywając -mało atrakcyjny,i już nigdy więcej nie pozwolił sobie robić zdjęć.Wyjątkiem zdjęcia do dokumentów,ale te w golfie robi.Serdecznie Ciebie pozdrawiam |przytula|

[ Dodano: 2011-10-04, 23:14 ]
no,właśnie co- ech.może i się robi.W końcu nie mam monopolu mądrości na każdy temat.W takich sytuacjach wychodzi ze mnie belfer,chociaż już na emeryturze. :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group