1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
sarenka

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 70015

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-01-12, 17:29   Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
Ja jestem z okolic Wejherowa.woj.pomorskie.Czy jest mozliwe,że jakis czas przed wystapieniem pierwszych dolegliwosci ugryzł Cie kleszcz?Jeśli tak,to jednak wes pod uwage borieliozę.Lub zastanów sie nad schorzeniami,które w swoim wpisie wczesniej podpowiadałam.
Na tarczycę ,to badania z krwi.Poczytaj tutaj i jeszcze przeciwłaciała p/tarczycowe.
To sa prywatnie drogie badania,ale może jednak lekarz da skierowanie.Dodatkowo nawet jak wyniki db.,to scyntygrafię tarczycy.
Napisze Ci te wszystkie badania,ale mam watpliwości,czy to tarczyca jest winna.Może raczej nadnercza.Oj,przydałby się jakiś kumaty,myslący lekarz.
http://www.endokrynologia...ycy-tsh-ft4-ft3
  Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
sarenka

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 70015

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-01-11, 20:38   Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
Mnie chodzi po głowie jeszcze jedno badanie na tarczyce.Ja przed laty bardzo zle się czułam,tak ogólnie.Zrobiłam badania na tarczyce.Acha,robiłaś badanie na przeciw ciała tarczycowe?
Ja zrobiłam wszystkie.Były doskonałe.Jedynie USG tarczycy z mnóstwem pisania.Rejonowy juz dał skierowanie na biosję i na scyntygrafię tarczycy-o tym badaniu właśnie myślę-i to badanie pokazało,że ja nie mam tarczycy.Poprostu żadnego kontrastu tarczyca nie przyjęła.To ja poszłam do endokrynologa od tarczycy i pani doktór powiedziała,że jak usg tarczycy robi ginekolog,to nic dziwnego,ze taki opis na wyniku.Robiłam w Sp.Lekarskiej i pojęcia nie miałam,kto to badanie robi.Od endokrynolog usłyszałam,że to powinien badać radiolog.A miałam prozaiczne zapalenie tarczycy jako powikłanie po grypie.Pojawiła się duża niedoczynność tarczycy.Jednak objawy,które przedstawia nasza Bewelka nie pasują do moich.
Jako ciekawostkę napisze,że poszłam na USG jamy brzusznej.Badanie tym razem wykonywał specjalista radiolog,który m.innymi opisywał badania TK w szpitalu.Otóż,stwierdził,że oprócz różności w nerce mam ,tu uwaga-macicę przodozgiętą.
Taak,tyle,że kilka lat wcześniej miałam usunięta nie tylko macicę w całości,ale i wszytko inne co kobieta posiada.
Blizna po operacji też widoczna była.
TK jamy brzusznej pokazało tylko dwie proste małe torbiele.
Jak to jest z tymi procedurami-na PET nawet za zapłatę tez trzeba mieć skierowanie,prawda?A i koszt pewnie duży,jednak to badanie w tej sytuacji byłoby chyba dobrym wyjściem?
  Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
sarenka

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 70015

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-01-10, 19:44   Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
Borelioza? Daje bardzo dziwne trudne do zdiagnozowania objawy.Potrafi ujawnic sie wiele miesięcy po ataku kleszcza.
Toczeń układowy?Nie wszystkie objawy muszą być widoczne,a choroba drąży organizm.No,i reumatyzm.Są jego różne postacie,niektóre dają bardzo niespecyficzne objawy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group