1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mania - komentarze
sarenka

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 58162

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-11-27, 17:57   Temat: Mania - komentarze
Dario ,Serce moje, napisz mi koniecznie na adres mailowy,który znasz,bo już pisałyśmy sobie,nr telefonu.Piszę tutaj,bo mam wrażenie,że nie zaglądasz na moją pocztę.
_itsme_
  Temat: Mania - komentarze
sarenka

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 58162

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-16, 13:11   Temat: Mania - komentarze
Ja to chyba jestem Jonaszem na tym forum.Co napiszę jakiś post,to już nikt więcej nie pisze. Piszcie do naszej Manii,na pewno zagląda tutaj i czeka na Was.
I rzecz oczywista,potrzebuje naszej pomocy i wsparcia.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Mania - komentarze
sarenka

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 58162

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-14, 17:43   Temat: Mania - komentarze
Dario,chciałabym jakoś napisać sensownie,ale to dość trudne. Może tak- obiecuję Ci,że póki dam radę,to będę wspierać Ciebie i Twojego Synka.Myślę o długim czasie,liczonym w latach. I uściślam,chodzi mi o pomoc materialną.Paczki na święta czy pieniążki. Piszę o tym tutaj,bo może ktoś jeszcze bedzie mógł Ci tak pomóc.I odezwie się też.Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie :/pociesza:/

[ Dodano: 2015-10-14, 18:17 ]
Przemyślałam swoj wpis i uważam,że zrobiłam zle.Najpierw należalo zapytać się Mani czy w ogóle mogę zrobić taki wpis,a po drugie czy wyraża na ofertę takiej pomocy zgodę.No,cóż jest takie powiedzenie,że dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane. Już wysłałam do Mani wiadomość na pw i faktycznie,jeśli zajdzie taka potrzeba,to będziemy komunikować się w ten sposób.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group