1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: alaslepa - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 18862

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-18, 15:15   Temat: alaslepa - komentarze
Dołączam się do życzeń Agnieszki i jednocześnie cieszę się z postępów Mamusi.
Zawsze brakuje mi dobrych wiadomości na Forum, to znaczy jest mi ich wiecznie za mało, chciałbym aby każda nowa wiadomość była podobna do wyników badań Twoich piersi, może wtedy byłbym wreszcie usatysfakcjonowany... Trudno poczekamy na te lepsze czasy.
Pozdrawiam serdecznie :lol:
  Temat: alaslepa - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 18862

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-04, 18:23   Temat: alaslepa - komentarze
jo_a, Złośliwość niekiedy graniczy z głupotą, stać Cię Asiu na więcej...
Wybacz Alu, ale niekiedy nie potrafię się powstrzymać.
Mam pisać byle co... wolę siedzieć cicho.

Kwiaty są piękne i wyrażają to co najważniejsze, Twoje uczucia i tęsknotę, a reszta naprawdę się nie liczy.
Gratuluję postępów w leczeniu, to są za każdym razem najlepsze wiadomości, jakie można przeczytać na tym forum, oby było ich jak nawięcej.

Pozdrawiam :lol:
  Temat: alaslepa - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 18862

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-17, 20:51   Temat: alaslepa - komentarze
alaslepa,
Gdzieś widziałem taki tytuł, że Kobiety są z Wenus, a faceci z Marsa, dla mnie jest to trochę durne... ale jak spojrzeć na to wszystko trochę inaczej... to jest w tym sens.
Alu faceci naprawdę inaczej myślą inaczej wyrażają swoje uczucia i emocje, nie bronię Twoich braci, jestem od tego bardzo daleki, ale spróbuj wyobrazić sobie ich uczucia, ich strach, przerażenie, poczucie bezradności i bezsilności.
Może i jest tam gdzieś zwykła ludzka bezduszność czy brak czułości dla własnej Mamusi, radość, że jest ktoś, kto wyręcza ich w opiece nad Mamusią, a oni mogą tylko oczekiwać na zakończenie tej Walki, Twojej, i Twojej Mamusi...

Alu wybacz, ale staraj się nie osądzać innych ludzi... nawet jeśli są Ci bardzo bliscy... może nie skrzywdzisz nikogo swoimi opiniami, ale takie prawdopodobieństwo istnieje...
Jesteś wspaniałą córką i człowiekiem... i niech tak zostanie, a taka pospieszna ocena... może psuć Ci humor przez wiele dni.
Cieszę się z niezłych wyników Mamusi, tak mało mamy dobrych wieści...
Wierzę, że to się zmieni, a ja życzę z całego serca powodzenia, a przede wszystkim siły do dalszej walki.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group