1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chemioterapia po operacji-co potem?
roman1130

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 38935

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-22, 14:19   Temat: Chemioterapia po operacji-co potem?
http://www.forum-onkologi...arze-vt5945.htm
Marto, zaglądaj od czasu do czasu na ten Wątek, został utworzony specjalnie aby nie zaśmiecać Wątku merytorycznego, który jest przeznaczony dla informacji zasadniczych dla leczenia Twojego Tatusia
  Temat: Chemioterapia po operacji-co potem?
roman1130

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 38935

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-12, 21:02   Temat: Chemioterapia po operacji-co potem?
smutasek1983,
Jestem chory, więc w podobnej sytuacji co Twój Tatuś, ale mam nadzieję że nie będzie Ci przeszkadzać fakt, że nie jestem osobą opiekującą się, takie też z całą pewnością wkrótce dołączą do towarzystwa.
Mój punkt widzenia jest trochę inny niżeli osoby zdrowej, ale zapewniam Cię że nie jest aż tak bardzo różny...
Jest rzeczą normalną i naturalną, że wraz z naszymi najbliższymi odczuwamy niepokój, strach, nadzieję i wszystkie inne uczucia i emocje związane z chorobą...
Chemia jest trudnym i wyczerpującym leczeniem, jedni znoszą ją z mniejszymi inni większymi dolegliwościami, nie ma tu reguły.
Wiele zależy od tego jak silny był organizm w momencie zachorowania.
Tatuś czynnie uprawiający sport ma ogromne szanse na dobrą tolerancję chemii, ale nie forsowałbym organizmu nadmiernie, Niczego nie poprawi nadmiernym wysiłkiem...
pozdrawiam i życzę samych dobrych dni :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group