1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 34
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55390

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-19, 09:10   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
Asiu, myślę że posiadanie krzesła jest kapitalnym sposobem, na podniesienie temperatury uczuć małżeńskich, cholera dlaczego dziś dopiero na to wpadłem...
echhhhhh, strata nie do odrobienia.
Wierzę że wykorzystacie ten pomysł w naprawdę dobrym stylu, uważajcie tylko na Ola, aby nie gorszył się zbyt często...
Cytrynówki zazdroszczę, próbowałem sam zrobić, ale po reakcji swojej lepszej połowy zrezygnowałem, jakaś taka nie nalewkowa ta moja lepsza połowa, sama nie lubi i drugiemu zabrania.
Mam chyba za dużo krzeseł w domu...
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej imprezy :mrgreen:
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55390

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-14, 19:59   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
Witaj Asiu.
Chętnych do doradzania nie brakuje, ale jakoś nikt nie deklaruje, że jadąc do Gazdy zaglądnie i pomoże przy pracy...
Asieńko, Tomku dajcie sobie luz, jutro święto, odpocznijcie troszkę.
Olo oczywiście razem z Wami niech poleniuchuje :cmok: :in_love:
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55390

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-04, 14:47   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
Zawsze tak jest, że po efektach ocenia się wartość pracy wykonanej... ela1, Zawsze mówiłem że to już ostatni raz, nawet budując dom od podstaw sądziłem że zrobię to perfekcyjnie... cholera, nawet nie wiesz jaką radość daje naprawienie starych błędów.
Fajne również jest to, że po okresie szczęścia i zadowolenia z wykonanej pracy, przychodzi refleksja, że może byśmy jednak coś zmienili...
I mamy kolejny remont :mrgreen:
Życie potrafi nas zaskakiwać w najmniej oczekiwany sposób... dlatego kochamy swoje życie, jego zmienność i nieprzewidywalność...
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55390

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-01, 22:33   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
małgosia_43,
Jako facet nigdy nie pamiętam jak to wredna i uciążliwa robota, ale gdy znikną ostatnie pyły i gruz, gdy oczyszczone są narzędzia, i wszędzie błyszczy nieskalana czystość... jak to frajda i radość.
Asiu siły i radości po... :flow: :in_love: :cmok:
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55390

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-30, 07:50   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
Witaj Asiu :flower:
Zawsze twierdziłem, że w remontach najfajniejsze jest to, że ....wreszcie się kończą... :roll:
Choć z drugiej strony, jak patrzę na efekty działań swojego wnuka to mam obawy odnośnie terminu zakończenia... może na jego 18 urodziny będzie bezpiecznie? :?ale?:
Powodzenia, i radości z efektów Waszej działalności :mrgreen:
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55390

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-14, 14:55   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
Witaj Asiu :mrgreen:
Widać, że artystka bierze się za remont, u mnie wnuk zadbał o to aby kolejny remont też się odbył, ale ja twardy jestem... poczekam na więcej powodów do remontowania i przypływ fantazji...
Gratuluję kolorystyki.
Ucałowania dla Twoich Panów i przytulaski dla Ciebie :mrgreen:
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55390

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-07, 09:22   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
Cały czas zastanawiam się, co miałaś na myśli Małgosiu mówiąc że mógłbym przebić sobie coś jeszcze, chcąc wyeksponować kolczyki Asi...
Wybacz, ale wiesz, że nie należę do najbystrzejszych przedstawicieli swojego gatunku...
Może jakieś sugestie? pomóż mi proszę... ||Plss||

Witaj Asieńko :flower:
Ucałowałaś ode mnie swojego Przystojniaczka?
Ciekawy jestem Jego letniej fryzury... :lol: :cmok: :in_love:
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55390

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-03, 16:11   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
Asiu.
Wspaniałe gotów jestem naprawdę przebić sobie uszy.... :mrgreen:
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55390

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-24, 22:11   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
Będę trzymać Cię za słowo. :flower: :cmok:
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55390

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-19, 11:15   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
Asiu wiem że w gorączce tworzenia łatwo zapomnieć o działaniach marketingowych... pamiętaj że kilka zdjęć zamieszczonych na tej stronie może nie spowoduje, odstrzelenie Ciebie, a chętnych którzy zainteresowani są Twoją twórczością naprawdę nie brakuje...

Olo jest niesamowitym facetem, robi niezmiernie dobre wrażenie swoimi nie tylko tekstami, ale również zachowaniami, jest po prostu cudny, tak jak Mamusia i Babcia ::dance:: :okok"

[ Dodano: 2012-06-19, 11:17 ]
Twój Mąż też jest bardzo sympatyczny... tylko nie pasuje mi wychwalanie go... wiesz jacy potrafimy być złośliwi w swoich sądach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55390

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-18, 19:12   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
Witaj Asiu w upalne poniedziałkowe popołudnie :flower:

U nas na wsi też nudno i nic się nie dzieje, w tym upale nawet żabom nie chce się wrzeszczeć, a to przecie ich miłosny czas...

Co słychać u mojego pupila?

Ciebie też całuję serdecznie, Tomka możesz poklepać po plecach ode mnie :mrgreen:
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55390

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-10, 19:39   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
erin29, Staram się z wszystkich sił nie wracać do tego okresu gdy byłem szoferem, ale czytając to co piszesz o swoim tatusiu, mam nieodpartą potrzebę przekazania mu jednej myśli:... pamiętaj, że nikt nie jest wieczny, pamiętaj .... że kiedyś będziesz potrzebował drugiego człowieka.

W miejsce kropek możesz wstawić co tylko zechcesz, każdy epitet i tak będzie komplementem, nie pozdrawiaj go ode mnie a słowa przekaż.

Całuję Asiu :in_love: :cmok:
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55390

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-06, 15:52   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
Joasiu czas leczy każdy ból i rozpacz, a Mamusia mimo że fizycznie, nieobecna jest zawsze z Wami...
W każdym uśmiechu, niespodziance wywołującej uśmiech możesz dostrzec Jej obecność.
Nie każdy może dostrzec Anioła... :tull: :in_love: :cmok:
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55390

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-01, 20:27   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
samych słodkich chwil dla Pupila-Ola z okazji Dnia Dziecka, a dla Mamusi :cmok: ::thnx::
Tatusia proszę pozdrowić...

Do gabinetu lekarskiego wchodzi mamusia z nastoletnią córeczką.
Lekarz patrząc się na panienkę mówi:- proszę się rozebrać.
Mamusia lekko oburzona - ależ panie doktorze! to ja jestem chora!
Skonsternowany lekarz
- ok, proszę pokazać język... ;)
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55390

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-28, 15:09   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
W okolicach Sandomierza, Połańca też jest ten zwyczaj...
Myślę że sympatyczny...
Coś krótko trwało to weselisko u nas 2 tygodnie przed i 2 po jeszcze się baluje...(kto jeszcze nie spał z Panną Młodą???) :mrgreen:
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group