1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
roman1130

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 33841

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-08-23, 21:55   Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
o.jedlina, Myślę że nie do końca się rozumiemy...
Ja nie zmuszam nikogo do tego aby opodatkował się na rzecz naszego Forum i Fundacji, poddaję tylko pewną ideę pomysł, który jest już realizowany przez wiele osób, wiem że przypominam czyjś bardzo mądry pomysł, który jest ciągle aktualny, bo koszty utrzymania działalności są co raz wyższe a z tego co widzę to deklaruje się kilka osób miesięcznie... a to Forum jest naprawdę potrzebne...
Każdy z nas może realizować swoje pomysły na życie, jedni robią to tak jak Ty wspomagając hospicjum i chwała Ci za to, inni oddają 1% swojego podatku na określony cel, inni nie robią nic i też nie piętnuję ich za to.
Kto będzie chciał znajdzie sposób na wspomożenie naszej czy innej fundacji czy osób potrzebujących wsparcia, ja napisałem to co napisałem, aby otworzyć oczy niektórym z nas, że istnieją potrzeby, że istnieje możliwość pomocy sobie i innym poprzez wpłaty jednorazowe, poprzez stałe zlecenie.... form jest wiele, a cel wydaje się być szczytny i potrzebny.

Nawiasem mówiąc, to gdzie i kiedy te jabłka będzie trzeba zbierać, może zmontuję ekipę i przyjadę.... :mrgreen:
  Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
roman1130

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 33841

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-08-22, 20:13   Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
Kochani Myślę, że wielu z nas zawdzięcza temu Forum bardzo bardzo dużo...
Myślę, że mogę pozwolić sobie i przypomnieć o jeszcze jednym niezbyt popularnym wątku, ale dosyć istotnym do funkcjonowania tego Forum...
Pozdrawiam serdecznie

http://www.forum-onkologi...,150.htm#146768
  Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
roman1130

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 33841

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-02-22, 21:53   Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
Witam.
-szukałem pomocy... udzielono mi jej, zupełnie gratis i bez proszenia, otrzymałem wsparcie, zrozumienie, przyjaźń...
Nie ukrywam, że uzależniłem się od tego forum, ciągle się uczę i odkrywam na nowo wszystkie zakamarki i wątki.
Wiem, że nawet najbardziej zranieni i wystraszeni znajdą tu wszystko to, co tylko można otrzymać od drugiego człowieka.
Takie nagromadzenie dobrych emocji, empatii, bezinteresowności i przede wszystkim wiedzy w jednym miejscu jest wprost ósmym cudem świata.
Zwłaszcza, że w jakiś sposób wszyscy potrzebujemy doświadczyć tego cudu
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group