1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Powitanie
rodzynka

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 57601

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-02-28, 20:47   Temat: Powitanie
Babinka, niestety - to są uroki Neulasty. Mi lekarz zmienił na Neupogen, bo po Neulaście wystrzeliwały mi leukocyty w kosmos - do 60-70 tys. + gorączka 39 stopni. Co ciekawe, nie wszyscy tak reagują, niektórzy o wiele łagodniej, a przy okazji wzrost białych krwinek jest. Tak więc łupanie w lędźwiach wcale nie jest wyznacznikiem działania preparatu, bo sporo osób ma lekkie dolegliwości i jednocześnie lek działa.

Ale przypominam sobie, jak sie stresowałam, czy dobrze podałam sobie zastrzyk, tzn. robił to mąż i nie bylam pewna, że się wbił, bo ani śladu po ukłuciu nie było, ani nic nawet mnie nie zakuło. I pamiętam, jak mnie łupnęło w lędźwiach nad ranem, to z jednej strony - byłam zdziwiona, że tak mocno, a z drugiej - hahahaha, skakałam do góry, że zastrzyk działa :lol:
  Temat: Powitanie
rodzynka

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 57601

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-02-06, 19:58   Temat: Powitanie
makrela wędzona? kobieto :shock: :mrgreen:
jeśli po chemii masz spadki leukocytów, to zapomnij o produktach niepoddawanych obróbce termicznej, czyli np. rybach wędzonych, owocach surowych, a nawet jogurtach...
  Temat: Powitanie
rodzynka

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 57601

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-02-06, 09:18   Temat: Powitanie
Po sterydach to wiele rzeczy może szwankować. Dodatkowo czynniki wzrostu mogą mieć wpływ na śledzionę, więc jeśli będzie Cię boleć w okolicach śledziony - lewa strona, na dole żeber - to dobrze byłoby się skontaktować z lekarzem, dla upewnienia się, że wszystko jest ok. No i jeśli masz taką lekarkę "na telefon", to tym lepiej :)
  Temat: Powitanie
rodzynka

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 57601

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-02-05, 19:25   Temat: Powitanie
Ja podczas leczenia odstawiałam encorton (dawka 1 gr, czyli 5 tabletek po 20 mg) z dnia na dzień i jednocześnie przyjmowałam Neulastę. Efekt - booooooomba ;) Za każdym razem 40 stopni, leukocyty 100 jednostek (norma do 10) i odlot. Potem mi zmienili Neulastę na Neupogen i encorton odstawiałam delikatniej. Pomogło.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group