1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kłopot techniczny z wyszukiwaniem
rakar

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 10144

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2010-10-06, 08:56   Temat: Kłopot techniczny z wyszukiwaniem
Vioom
Nie czuję się obrażony. Byłem w tych 60% i pewnie gdyby badanie kierunku w raka prostaty wyszło dobrze, dalej wróciłbym do tej 60% puli. Nie poszedłbym na badania, gdyby na takie badania nie przygotowała mnie moja śp. mama. Mama była po mastektomii. Była zwykłą, niedokształconą wiejską kobietą, ciężko przez życie doświadczoną. Dopiero jej ciężkie przeżycie spowodowało, że wyszła z grupy "60% szympansów". Mama, wręcz nakazała mi iść na "męskie badania". Później pomogły jej "Amazonki" a mnie dużo później "Gladiator" ogłaszając i organizując badania przesiewowe.

Prowadzę, jako prostatyk, 'propagandę' dot. konieczności przeprowadzania badań "na prostatę", dużo rozmawiam na ten temat. Niestety, nawet wykształceni mężczyźni traktują to badanie, jako coś, co może kiedyś.....?! Niektórzy nie wiedzą, że mężczyźni mają gruczoł krokowy, a inni dowiadują się, że chyba jest jakiś lek na "cuś takiego", bo reklama leci w tv pomiędzy sitcomami.

Niestety, do 60% części wpycha nas wychowanie - ogólne. Nawet za przaśnego PRLu w szkołach były przynajmniej higienistki. A pamiętam, że był też lekarz i stomatolog. A co mamy w zamian, za zlikwidowanie tych punktów? Tematy zastępcze i obrażanie się, szczególnie za "obrażanie moich uczuć...."

Gdybym żądał przeprosin, to od Państwa, za brak edukacji zdrowotnych, za niedostateczne informowanie społeczeństwa, że wśród zachorowalności na choroby nowotworowe, rak prostaty zajmuje 2 miejsce, a 3 miejsce wśród zgonów z tego powodu.
O tych problemach będę mówił wszędzie, nawet na tym onkologicznym forum, bo śmierć, cierpienia są nie porównywalne, z Bareja'owskimi 60% szympansami.

Vioom, chcesz coś w temacie 'zdrowotnym' ostrzej powiedzieć się, bez wulgaryzmów i osobistych wycieczek, możesz to zrobić na naszym forum Rak-Prostaty
A, jak na prawdę chcesz się wykrzyczeć, pokląć - idź na jakiś mecz piłkarski, najlepiej derby, albo wczesnym rankiem nad morze, jak robi to pewien znany aktor.

Kangur, poszukaj podobnego postu na forum Prosalute, bo tam też, chyba, na ten temat pisałeś.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group