1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Błagam o pomoc mojej 24 letniej siostry!
radek225

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10276

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2009-06-06, 14:56   Temat: Błagam o pomoc mojej 24 letniej siostry!
Błagam, szukam ratunku dla mojej 24 letniej siostry, Marietty. Siostra choruje na raka - sarcoma synoviale C49. W marcu zakończyła terapię - 6 kursów chemii i już w 3 tygodnie od zakończenia terapii nastąpiły przerzuty na węzły chłonne szyjne, ramienne i pachwinowe oraz przerzut na płuca. Ostatnio ściągnięto jej 3,5 litra wody z lewego płuca. Siostra leczy się w Warszawie na Roentgena w klinice tkanek miękkich u prof. Ruki, ale uważam, choć jestem młodym człowiekiem, że nie była właściwie leczona, ponieważ w tym typie nowotworu powinna być pod ściślejszą ochroną pomiędzy kursami chemii. Nie wykonywano jej żadnych badań ani tomografii ani rezonansu. A myślę, że przerzuty następowały w trakcie chemioterapii. Słyszałem, ze w stanach ludzie wychodzą z mięsaków, tylko BŁAGAM, podpowiedzcie, jak tam się dostać. Pragnę zaznaczyć, że moja rodzina nie jest w najlepszej sytuacji materialnej. Siostra studiowała do 4 rok ekonomii (marketing i zarządzanie). Ja w tym roku akademickim też się wybieram na studia. Rodzice ledwo wiążą koniec z końcem, a bywa, że jeżdżą codziennie do Warszawy i muszą pokonać 400 km. A tam nic nie robią, tylko teraz śmieją się nam w żywe oczy, że już nic nie mogą nam pomóc. Jeszcze raz BŁAGAM, może ktoś coś wie, jak się tam dostać do Stanów. Z poważaniem, Radek, lat 20, brat.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group