1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: NEC - rak neuroendokrynny
quena

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7672

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2020-02-27, 03:18   Temat: NEC - rak neuroendokrynny
Wypiszę kilka znanych mi sposobów domowych, ale wszystkie należy omówić z lekarzem bo nie wiem co jest ok w Twoim indywidualnym przypadku.
Mojej Cioci na spadek płytek i hemoglobiny w pierwszej linii leczenia zalecano w szpitalu jeść mnóstwo papai i dyni oraz brać wit b12.
Sporo moich chorujących znajomych pije na hemoglobinę sok z buraka - zarówno domowy kwaszony jak i świeżo wyciskany. Ale myślę że zjedzenie buraczków z paroma kroplami cytryny też jest super, bo jeszcze blonnik się wykorzystuje.
Ktoś ze znajomych kupuje sok z pokrzywy na hemoglobinę.
Można też jeść natkę pietruszki - ma żelazo i wit C ( wit C podobno mega mocno zwiększa przyswajanie żelaza niehemowego). Ja blendowałam to z lemoniadą i był taki koktajł do picia z zielonymi paproszkami.
Warzywa zielone mają dużo żelaza oraz kasze. Ja wcinałam na okrągło kaszę jaglaną (tak chwalona że najlepsza z kasz).
Ja jeszcze posypywałam owsiankę zmielonymi w mlynku do kawy pestkami dyni - podobno najwięcej zelaza wśród źródeł niehemowych. Owsianka była na wodzie podgotowanej z kawalkami daktyli - bo suszone owoce też mają sporo żelaza.
No i kakao czyste 100%, ale tu trzeba na zaparcia uważać.

Mocno trzymam kciuki za wyniki i za powrót do pełnego zdrowia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group