1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika-stomia-chemia
quena

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 25337

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-10-29, 12:54   Temat: Rak jajnika-stomia-chemia
Gapiki, we wrześniu pytałaś:

"Przeszłam już carboplatyna. Avastin. Cylex. Topotecan. Co może być dalej? "

Ja mam chorą na raka jajnika ciocię i każdą wolną chwilę spędzam na czytaniu informacji na temat tej choroby. Natknęłam się na taką publikację, w której jest pokazane jak różnymi lekami leczono kobietę w 4 stadium raka jajnika przez 9 lat:

https://www.ncbi.nlm.nih....les/PMC5738686/

Z tego co wiem, to powyższe repozytorium publikacji medycznych jest dobrym źródłem informacji.

Sporo się naczytałam o badaniach mających na celu profilowanie nowotworu, gdzie w wynikach podane są leki na jakie dany nowotwór jest wrażliwy lub nie. Może ktoś tutaj na forum wie, gdzie można takie badanie wykonać w Polsce ?

Pisałaś o wysokim markerze - ja po wszystkich lekturach doszłam do wniosku, że nie jest to miara dokładnie odzwierciedlająca chorobę. Czytałam historie w których kobiety miały marker 10 tys., który po dwóch chemiach spadał do 5, a także takie u których nie przekraczał 100, a choroba szalała.

Dzisiaj jest poniedziałek, pisałaś że od dzisiaj walczysz - zatem mocno trzymam kciuki i wierzę, że lekarz poda chemię i niedługo znów będzie lepiej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group