1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz pod uchem
puma

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 21055

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-12-29, 00:28   Temat: guz pod uchem
Trzymam kciuki i powodzenia!
  Temat: guz pod uchem
puma

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 21055

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-10-27, 23:51   Temat: guz pod uchem
W sumie im bliżej tym wygodniej, na jednej wizycie się przecież nie kończy. Życzę powodzenia i zdrówka oczywiście :)
  Temat: guz pod uchem
puma

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 21055

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-10-25, 19:49   Temat: guz pod uchem
Nie wypowiem się na temat innych szpitali czy lekarzy ale mogę polecić szpital w którym mnie leczono- WCO Poznań Garbary. Oddział laryngologiczny super, byłam dwa razy i za każdym razem bez problemów, chociaż zdaję sobie sprawę, że to zależy od przypadku.
  Temat: guz pod uchem
puma

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 21055

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-10-10, 21:16   Temat: guz pod uchem
U mnie po wycięciu guza wraz ze ślinianką okazało się, że jest on nie złośliwy, natomiast małe narośle na języku, które lekarze stomatolodzy brali za afty okazały się złośliwe- rak płaskonabłonkowy. Miesiąc po operacji wróciłam na kolejną- tym razem z dziąsłem. Okazało się, że kolejny nowotwór ulokował się właśnie tam, i nie był to przerzut tylko całkiem odrębny twór. Taka ze mnie szczęściara....
  Temat: guz pod uchem
puma

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 21055

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-10-07, 20:18   Temat: guz pod uchem
Też miałam powtarzane biopsje guza na śliniance, za pierwszym razem nie udało się pobrać materiału, za drugim trafić dokładnie w miejsce, dopiero za trzecim za pomocą usg pobrano materiał. Też mi lekarz mówił, że to się często zdarza. Powodzenia!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group