1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pustka po raku
poli

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 52153

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2011-03-30, 11:29   Temat: Pustka po raku
gaba napisał/a:
Zastanawia mnie właśnie, że na www. cancer.gov nie ma żadnych takich porad dietetycznych, stylu życia itp, a ja tę stronę właśnie traktowałam jak biblię, no i wstyd się przyznać ale jestem mocno mięsożerna.


Ja znalazłam Eating Hints - National Cancer Institute poradnik ;)
  Temat: Pustka po raku
poli

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 52153

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2011-03-20, 15:15   Temat: Pustka po raku
taterniczka, piszesz, że chcesz biegać, ćwiczyć, wspinać się - myślę, że sama znasz swoje ograniczenia jeżeli chodzi o ruch i ćwiczenia fizyczne i wiesz kiedy "przeginasz". Jeżeli lekarz mówi, że z umiarem, to może zacznij od prostszych ćwiczeń - joga np. Jeśli czujesz, że nie uzyskałaś wyraźnego zezwolenia od lekarza i to cię stresuje, być może powinnaś się skonsultować jeszcze z kimś innym. W każdym razie nic nie rób wbrew zaleceniom!
Dobrze by było, żebyś pogadała z psychoonkologiem, poszukała w swojej okolicy np. warsztatu dla chorych prowadzonego metodą Simontona. Czasami to pomaga :)
Ja ci polecam bloga Aniha do poczytania!Rak, bieganie i Senegal
  Temat: Pustka po raku
poli

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 52153

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2010-10-02, 10:44   Temat: Pustka po raku
Dziękuję za artykuł, też dam linka do niego u siebie na blogu. Chociaż pewno czytelnicy ci sami co i na forum ;)

Zoi, przyłączam się do dziewczyn - masz dar pisania i to jak!

Ja sama nie do końca ogarniam to, co dzieje się ze mną psychicznie, to troche jak spotkanie z zupełnie nową sobą.
Nie mam poczucia winy, że nie jestem ekstatycznie szczęśliwym bohaterem amerykańskiego filmu, który po doznanym szoku zmienia kompletnie swoje zycie... Tak to tylko w kinie! Ale nutka tego gdzieś we mnie tkwi, poczucia winy, że nie umiem odbić się i polecieć, że tylko daję radę jakoś tak ledwo ledwo...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group