1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wyprysk skórny
pola210

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7048

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-21, 09:22   Temat: Wyprysk skórny
Witam,
Moja zmiana już się zagolec ila. Jednak dalej nie mogę przestać myślec o tym ze mogło to byc rakowe.
zamierzam iść jednak do lekarza, ale moja mama twierdzi ze trzeba iść do osoby która to robiła, i dowiedzieć się czemu zmiane nie zbadano tylko wypalono skoro to się nie goilo od dłuższego czasu? Czy to dobry pomysł?
Czy jak już się zabliznilo po wypaleniu można jeszcze pobrać wycinek do zbadania czy nie ma komórek rakowych?
  Temat: Wyprysk skórny
pola210

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7048

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-12, 19:42   Temat: Wyprysk skórny
2 msc miałam to na skórze, po przez pierwszy miesiac była czerwona grudka, a po miesiac ropa się zbierała na środku..
A zabieg miałam 2 tygodnie temu :)
  Temat: Wyprysk skórny
pola210

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7048

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-12, 18:41   Temat: Wyprysk skórny
A jeżeli byłby to rak i zamrożono/wypalono jako włókniak to może być silniejszy przebieg choroby?
Czy zmiana odrośnie gdyby było coś nie tak?
  Temat: Wyprysk skórny
pola210

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7048

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-11, 08:16   Temat: Wyprysk skórny
Właśnie nie wiem, powiedziano mi tylko że będę miała uczucie wbicia małych igiełek i że będzie to trwało chwilkę :)
Też tak myślałam do momentu kiedy nie przeczytałam że włókniaki nie bolą ani nie ropieją i że każda taka zmiana jest przeważnie niebezpieczna. Wiem że przez internet nie da się tego ocenić ale chciałam zasięgnąć jakieś rady.
  Temat: Wyprysk skórny
pola210

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7048

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-11, 07:56   Temat: Wyprysk skórny
zamroził albo wypalił..
  Temat: Wyprysk skórny
pola210

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7048

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-11, 07:51   Temat: Wyprysk skórny
Stwierdzam to po tym iż przez cale 2 msc było czerwone, potem na środku jakaś ropa się zbierała.. Czy włókniak może swędzieć i posiadać w sobie ropę?
Do tego wszystkiego lekarz dokładnie tego nie obejrzał, jak pisała wcześniej "rzucił okiem".
Nie wiem co mam teraz zrobić...
Czekać aż coś zacznie się z tym robić?
Bo jeżeli byłoby coś nie tak to zmiana odrośnie?
Jestem załamana, nawet nie mam się do kogo z tym udać, bo co ja mam komuś pokazać, ja już tego nie ma.
  Temat: Wyprysk skórny
pola210

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7048

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-10, 23:19   Temat: Wyprysk skórny
Witam,
Mam pytanie odnośnie zmiany skórnej. ponad dwa miesiące temu na szyi pojawiła mi się czerwona grudka, która mnie swędziała. starałam się nie drapać żeby się szybciej zagoiło. Ale po 2 msc jest nadal. Na środku jest lekko żółtawe jakby była to ropa. Wygląda to jak pryszcz. Byłam u dermatologa i powiedziano mi że to włókniak. Dermatolog mi to zamroził. Problem polega w tym ze to w zadnym stopniu według mnie nie przypominało włókniaka. Martwie się ze dermatolog popełnił bląd. Bardziej wygladem przypominało to raka podstawnokomórkowego.. Dodam że dermatolog nie obejrzał tego pod dermatoskopem. Tylko "rzucił okiem".

zdjęcie http://imageshack.us/phot...542/zmiana.png/

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group