1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 203
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Plamiasta - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 603
Wyświetleń: 70726

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-01-04, 23:49   Temat: Plamiasta - komentarze
hej wszystkim. u siostry nic się nie dzieje z torbiela za to rodzina sie powiększyła
jestem ciocia,

pozdrawiam serdecznie znajomych i ,,nowych,,

DOSIEGO ROKU
  Temat: Plamiasta - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 603
Wyświetleń: 70726

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-02, 11:40   Temat: Plamiasta - komentarze
ja też jestem takiego zdania że juz po ptakach jest nawet na leczenia farmakologiczne...

tymbardziej że siostre to boli...


namówiłam ją na wizyte u innego lekarza

[ Dodano: 2013-12-02, 11:40 ]
Richelieu, dziękuję rozwiałeś moje wątpliwości... teraz będziemy działały
  Temat: Plamiasta - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 603
Wyświetleń: 70726

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-02, 10:44   Temat: Plamiasta - komentarze
czy ktos się orientuje czy torbiel na jajniku 4cm nie jest za wielka do obserwacjii? wg mnie to już jest do leczenia możecie podpowiedzieć?

bo ja bym raczej zmieniła lekarza , niby na tym się nie znam ale trochę się obawiam tym bardziej że ja mam niezłośliwe dziadostwo babcie maja raka co prawda żołądka i jelit ale to zawsze w pobliżu
  Temat: Plamiasta - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 603
Wyświetleń: 70726

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-27, 10:11   Temat: Plamiasta - komentarze
u siostry wykryli torbiel na jajniku... 4cm


powiedzieli że do obserwacjii... czy to nie za wielkie jest do obserwacjii?
  Temat: Plamiasta - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 603
Wyświetleń: 70726

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-12, 18:12   Temat: Plamiasta - komentarze
dzięki bardzo
walka była do ostatniej sekundy choć 1 godzinę przed końcem Morąg nas prześcigną
  Temat: Plamiasta - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 603
Wyświetleń: 70726

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-12, 10:36   Temat: Plamiasta - komentarze
proszę o głos
teraz wygrywa Morąg a ja proszę o głos na GOŁDAP


BARDZO MI ZALEŻY JAK GOŁDAP WYGRA
moja mama dostanie prace


kto ma fb bardzo prosze o klik
  Temat: Plamiasta - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 603
Wyświetleń: 70726

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-28, 21:56   Temat: Plamiasta - komentarze
KOCHANI moje miasto walczy, potrzebne sa głosiki kliki więc jak macie FB


proszę klikajcie na GOŁDAP

http://www.kolajfx.pl/konkurs/


głosować można kazdego dnia



z góry dziękuję i o klika apeluję :)

[ Dodano: 2013-10-29, 17:30 ]
PROSZĘ O GŁOSIK I DZISIAJ
http://www.kolajfx.pl/konkurs/


oczywiście głosujemy na GOŁDAP
  Temat: Plamiasta - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 603
Wyświetleń: 70726

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-01, 21:10   Temat: Plamiasta - komentarze
:|
  Temat: Plamiasta - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 603
Wyświetleń: 70726

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-01, 00:12   Temat: Plamiasta - komentarze
wiesz Aguś . ja ciągle sobie wyrzucam że nie ciągam małych po lekarzach żeby sobie kiedyś nie pluć w twarz że wiedziałam o chorobie że to genetyczna,,
ale mam nadzieję że dobrze robię widze jak mały tz starszy przeżywa, jak ja odwiedzam lekarzy że same badania usg kilka miesięcy przeżywa a co dopiero TK czy rmg na które na razie nie ma wskazań...

ja już sama nie wiem , Kuba ma często zaparcia, wież że dieta jest jego uboga ale nie sposób go nkłonić na mięsko nawet ukryte wyczuje i nie zje... mówi że świnkę bolało i zabijali i nie zje za nic...


zaparcia ma na tle nerwowym aktualnie przeżywa szkołe i syrop poszedł w ruch.. ale ja i tak po nocach nie spię ,boję się . w czerwcu wszystkie wyniki porobiłam . usg satwów tez miał... wszystko czysto... byle grypa żołądkowa to ja się boję....

w głowie mam te testy czy robić czy nie... gdyby dawały 100% pewności nie wachałabym się a tak , tylko kontrola i zdanie się na swoją intuicję...


opalenizna im teraz zchodzi i albo to już moja głowa albo plamek przybywa.

wiem że same plamki NF-u nie dają muszą być jeszcze inne objawy...
mam panikować? ciągać go lekarzach stresować? Kubunio wszystko przeżywa , nie chcem go stresować, bo w tej sytuacji to jest tak że to jest dmuchanie na zimne. nie chcem żeby od małego żył w zagrożeniu... za świadomością czegoś co może nigdy sie nie zdarzyć ...
  Temat: Plamiasta - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 603
Wyświetleń: 70726

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-30, 16:40   Temat: Plamiasta - komentarze
ja trafiłem na lekarzy dobrych. jeden rodzynek się trafił na początku... ale reszta jest spoko.
ani razu nie dałam w łape , nikt nie wymagał tego odemnie, każdy szedł mi na rękę - w momęcie diagnozowania byłam w połogu


jak lekarze zajeli się mną to Ci najwyżsi władzą że tak powiem,
  Temat: Plamiasta - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 603
Wyświetleń: 70726

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-30, 13:45   Temat: Plamiasta - komentarze
wiesz gdyby chodziło o 1 dziecko te 2,500 tysiaka bym jakoś wykombinowała czy coś ale przy 2 to już troszkę nie za bardzo. tymbardziej że testy genetyczne nie są w 100% wiarygodne. gdyby były żebrałabym a zebrałabym, a tak... 5tysiaków wywalić, i nie wiedzieć do końca i panikować przy każdej nieprawiłowości u dziecka , bólu głowy ręki.... brzucha....
kurcze mam 28 latek i siwizny juz dużoooooo.

[ Dodano: 2013-08-30, 13:47 ]
ps Lidko tyle w ty ,,pociechy,, że choroba przychodzi bez względu na to czy mamy kieszeń pełną czy pustą.

ja na siebie machnełam ręką, będzie co ma być... ale o dzieci walczę jak lwica
  Temat: Plamiasta - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 603
Wyświetleń: 70726

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-30, 13:08   Temat: Plamiasta - komentarze
nie byłam.
,,gleborzuta,, zaliczyłam i juz ok na jakieś 3-4 tygodnie ...po za tym dynie cukinie kabaczki papryka wszystko woła jeszcze żeby do słoików pochwać, dzieci do szkoly trzeba ,,obkupić,,

jak tylko lepiej mi się zrobiło to na rower i na przeciw wszystkiemu rundkę po wsi zrobiłam już nie tak jak kiedys 25km ale tylko 1km .

szkoda mi dzieci tylko bo jak tak leżałam to przychodziły bały się że do szpitala będę musiała iść, przytulały i mówiły że chorobe biora na siebie i mnie uzdrawiają... (ja tak zawsze im robię)

Kuba nawet przyniósł mi wodę w 5litrowej butelce ...nie zdawał sobie sprawy że nawet jej nie podniose.

w październiku robie standardowe badania pod względem mojej choroby u dzieci , to i sobie zrobie usg brzuszka i zobaczymy co tam się kluje. ostatnio co raz więcej plamek im wylazło i się boję. chyba poszukam jakiejś fundacjii żeby ,,zasponsorowała,, małym badania genetyczne bo mnie nie stać samej zrobić a życie na bombie to nie dla mnie i mojego brzuszka nie wychodzi na dobre...

czemu wszystko rozchodzi się o kasę.
  Temat: Plamiasta - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 603
Wyświetleń: 70726

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-25, 09:35   Temat: Plamiasta - komentarze
tak sobie. wczoraj leżałam cały dzień.
jutro do lekarza ide bo znów siusiam na czerwono, a o problemach żołądkowch już nie wspomne.
po malutku mam dość
  Temat: Plamiasta - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 603
Wyświetleń: 70726

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-09, 15:35   Temat: Plamiasta - komentarze
tych Kwiatków to mam spisane w odpowiednim miejscu, i rysunki też :mrgreen: będą jak znalazł na wesele - bo 18 - nie zrozumieją ...ale kto wie


a co do tej Warszawy to mnie tam nastraszyli... ale nie zadzwonili czyli do lipca mam spokojna główkę teraz mam wyniki krwi porobić , mam zlecenie ale nie mam czasu jakoś... -we wtorek już na 100% idę bo po szpitalu jeszcze nie miałam kiedy zrobić , akurat jak są pobrania u mnie w ośrodku to zawsze cos wypadało a to skleroza.... teraz nie zapomne
  Temat: Plamiasta - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 603
Wyświetleń: 70726

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-07, 23:33   Temat: Plamiasta - komentarze
na razie cisza z Warszawy więc po kominku wszystko okazało się ze nadal stabilizacja


podzielę się z wami tym co ostatnio jeszcze mi poprawiło humor

1 niedziela po obiedzie wychodzimy na spacer - wiadomo roztopy na wsi... przed domem synek upada do kałuży i ja do niego
-synek natychmiast do domu i rozbieraj się, rozbieraj się do rosołu,
- a on z wielkim zdziwieniem -MAMO PRZECIEŻ DZIŚ POMIDOROWA


i z dziś ( pewnie była pogadanka w szkole o 8 marca)


- mamo o czym bardzo marzysz i co byś bardzo chciała ( ja mówię żebym choć jeden dzień nie musiała po was sprzątać -w zamyśle że może nie będą brudzić jeden dzień )
na to mój rezolutny synek powiedział
-to musisz sobie kupić robota
 
Strona 1 z 14
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group