1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
plamiasta

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55714

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-03, 12:57   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
a ja mam pytanie te kolczyki to technika sutasz -te ostatnie i mam pytanko czy używasz jakiejś specjalnej nitki? czy zwykłej żyłki ???
a kolczyki pierwsza klasa :!1!: :!1!: :!1!:

[ Dodano: 2012-07-03, 13:03 ]
mi się otwiera, próbujcie może po prostu jest za dużo oglądających i dla tego się stronka blokuje :)
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
plamiasta

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55714

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-08, 22:54   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
ale weszłaś?
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
plamiasta

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55714

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-02, 10:53   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
*TRZYMAJ SIĘ KOCHANA. dobrze że wyszłaś od niego, teraz będzie spokojniej a to małemu potrzebne, może i jest ciaśniej , skromniej, ale to się nie liczy, ważniejszy jest spokój i poczucie bezpieczeństwa,
a mamci nie ma tam bo mamcia Ci miejsce gdzieś indziej zaklepała, a może jakieś inne mieszkanko wam szykuję.
-jest waszym duchem opiekunem i może specjalnie tak zrobiła byś z nim w domu nie siedziała, tylko żebyś żyła gdzieś indziej w spokoju?

ściskam Cie mooooooocno baaaaardzo mooooocno
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
plamiasta

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55714

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-19, 22:26   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
a ja zazdroszczę w pewien sposób ludkom po tamtej stronie, ich już nie boli, nie muszą walczyć ,wysilać się cierpieć. patrzą na nas z góry , bez tych kajdanów którymi jest tak niedoskonałe ciało. są w lepszym świecie
ja wierzę że oni są gdzies niebo/inny wymiar . my ich nie widzimy oni nas tak. my możemy tylko ich czuć


wierzę też że rozpacz tu na ziemi zbyt długa , zadręczanie się t , -tam im nie pomoże ,
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
plamiasta

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55714

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-06, 21:22   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
a co w tym co napisałam jest niestosowne? ,zresztą nie chcę się kłócić, o duperelki nie czas i miejsce (od tego jest priw )jak uraziłam osobę do której to napisałam BARDZO PRZEPRASZAM
  Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
plamiasta

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 55714

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-06, 21:15   Temat: Erin29 - komentarze (vf7)
Na stole święcone, a obok baranek,
Koszyczek pełny barwnych pisanek
I tak znamienne w polskim krajobrazie
W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie.
Zielony barwinek, fiołki i żonkile
- Barwami stroją uroczyste chwile.
W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie,
Gdy wielkanocne na stole śniadanie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group