1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
plamiasta

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190882

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-12-18, 23:52   Temat: Gilmaly-relacje z polany
do zobaczenia ...gdzieś tam...
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
plamiasta

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190882

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-11-16, 14:29   Temat: Gilmaly-relacje z polany
mogę wiedzieć jak jeżdzisz na Wieliszew?
może przejeżdzasz obok mnie?

mówi Ci cos Ciechanów Pułtusk Płońsk?
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
plamiasta

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190882

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-11-15, 08:43   Temat: Gilmaly-relacje z polany
taka ,,telepe,, miała koleżanka z sali
lekarze dawali jej wetedy zastrzyk i wapno do picia...

pomagało a powiem że wyglądało to jak napad padaczkowy tylko taki troszkę ....hmmmm bardziej kontrolowany

[ Dodano: 2013-11-15, 08:53 ]
ps ja co TK znoszę go gożej, zawsze z kontrastem mam
osłabienie zawsze co raz gorsze, gorączki raczej nie miałam
ale ogólne rozbicie i ból wszystkiego . jakby ktoś w głowe przywalił kowadłem -taka zamroczona byłam



jak bedziesz miał kolejny TK powiedz że tak się działo i żeby Cię w szpitalu zatrzymali. bo niby od razu jest ok a po ja wim 5-6 godzinach zaczynały się takie rzeczy dziać


ps2 pamiętałeś o ,,przepłukaniu się,,?
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
plamiasta

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190882

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-02-05, 13:26   Temat: Gilmaly-relacje z polany
kujny lepiej się pozbyć jak najszybciej bo potrafi zrbic takie spustoszenie w ociepleniu domku czy dachu że trzeba robote 2 raz robić....


Ewo j się nie chwalę ,,moje,, sarny nie były tak blisko w tym roku a bażantów to tylko kilka widziałam... za to bobry robią spustoszenie mieszkam między stawami i one potrafią narobić.... co rano trzeba im rozwalać tą tame bo by nas zalało... a obne z uporem maniaka budują od początku. ciekawe komu się prędzej to znudzi... są sprytne nie widać ich ale ślady na drzewach potwierdzają ich oecność...

dziś zauażyłam że jest żeremie blikso drogi krajowej, gdzie tir za tirem w kolumnach jadą i te też się nie boją , w miasteczku narobiły trochę szkody bo słupy jeszcze drewniane po przecinały

[ Dodano: 2013-02-05, 13:29 ]
miały buć kuny nie kujny. za dużo z dziećmi przebywam i w ich języku powiedziałam

[ Dodano: 2013-02-05, 13:29 ]
miały buć kuny nie kujny. za dużo z dziećmi przebywam i w ich języku powiedziałam
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
plamiasta

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190882

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-02-05, 10:47   Temat: Gilmaly-relacje z polany
ktoś potrzebuje bobra może? z chęcia oddam tego co grasuje mi za domem, niby bobry są strachliwe i boją się zabudowań TA... he he he [[wysmiewacz] [[wysmiewacz] ,
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
plamiasta

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190882

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-01-31, 17:43   Temat: Gilmaly-relacje z polany
a wiesz o tej organizacji która zajmuje się bezdomnymi goldenami? słyszałeś o niej , co rusz jakieś ogłoszenie wyskakuje
jak wchodzę na pewna sttonkę
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
plamiasta

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190882

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-01-09, 08:59   Temat: Gilmaly-relacje z polany
jo_a napisał/a:
gil, myślę, że każdy z nas lubi czuć się bezpiecznie w razie W.
Ja np nie lubię kiedy licznik paliwa niebezpiecznie zbliża mi się do zera...
Przecież to nie uzależnienie? No chyba, że samochodu, bo on z pustym bakiem ni hu hu. ;)


ja mam zawsze 5l paliwa w bagażniku. takie skrzywienie mi zostało jak mieszkalam przy granicy z Rosją, dopiero po 7 latach jeżdżenia samochodem pierwszy raz zatankowałam w stacjii paliw a tak zawsze było to podwórko i tankowanie z karnistra



a jeziorko piękne
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
plamiasta

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190882

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-10-30, 18:40   Temat: Gilmaly-relacje z polany
pewnie tak ja nie wiem jak to się nazywa ,
nie znam się a tym ale palić w piecu zresztą c.o. też uwielbiam , ale kominek i np piec kaflowy mają to coś - i ten zapach w domu
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
plamiasta

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190882

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-10-30, 18:33   Temat: Gilmaly-relacje z polany
wiem ale źle zrozumiałam - masz rację , myślałam że chodzi o taki kominek co ma podłączenie na grzejniki u rodziców taki właśnie jest i ja uwielbiam palić w nim
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
plamiasta

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190882

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-10-30, 15:59   Temat: Gilmaly-relacje z polany
ja nadmuchu używam tylko jak rozpalam ewentualnie nastawiam na noc jak zasypię miałem lub trocinami ale ustawiam na niską temp tak około 20stopni żeby się tliło
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
plamiasta

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190882

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-10-30, 15:30   Temat: Gilmaly-relacje z polany
a piec ma nadmuch? czy nie? może jest grawitacyjny bo to tez troszkę różnicy robi
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group