1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
pixi

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81568

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-10, 09:47   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
Przyłączam się do prośby JaInki i Jusi - zostań z nami
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
pixi

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81568

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-09, 23:07   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
Kruszyna, tak mi przykro.
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
pixi

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81568

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-07, 21:58   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
oj, czyżbym czegoś nie doczytała :oops: ?
Przepraszam za przeoczenie ::thnx::
:)
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
pixi

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81568

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-07, 20:38   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
Kruszyna, spróbuj dać wydzielinę do badania na posiew,dobiorą najskuteczniejszy antybiotyk ( musisz zakupić w aptece sterylny kubeczek i w ciągu 2 godz. zawieźć do lab.),pozdrawiam cieplutko :)
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
pixi

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81568

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-09-20, 06:46   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
moze spróbuj, w smaku to nie jest taki zle( wlaśnie po to dosypalam galaretkę w proszku do żelatyny ;) ]. Pewnie - nie ma gwarancji, że to zadziala, przyczyny obrzęków mogą być różne,ale w każdym razie nie zaszkodzi, a jeśli pomoże, to tym lepiej.
Mąż miał obrzęki od dwóch tygodni, podawalam mu tabletki odwadniające,ale nie likwidowało to opuchlizny do końca, no i od razu puchło znowu.Zresztą, nie tylko nogi, twarz również.Gdzieś tam wyczytałam, że opuchnięte powieki, to niedobór białka (albuminy) i przyszła mi do głowy żelatyna - efekt przeszedł oczekiwania :-D -mąż wygląda i czuje się dużo lepiej ..Nic innego nie stosowaliśmy , więc to musiało być to.
Wahałam się, czy napisać, bo to taki niepoważny sposób, ale pomyślałam, że skoro nam pomogło... Może jeszcze komuś pomoże?
pozdrawiam :)
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
pixi

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81568

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-09-17, 10:20   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
Mojemu mężowi też puchły nogi, pomogła, ja wiem, że to głupio brzmi - żelatyna. Dałam mu do jedzenia , na sucho - paczka żelatyny+ galaretka owocowa( dla smaku). Poprawa była już na drugi dzień. Teraz , po czterech dniach, nie ma śladu obrzęku, ani na nogach, ani na twarzy, no i brzuch też jest mniejszy :) Nie potrzebne są tabletki na odwodnienie :-D , a mąż lepiej się czuje i humor też mu się poprawił |happy|
Ponieważ nie mam żadnego przygotowania medycznego , więc nie mogę zapewnić, że to na pewno pomaga.Może ktoś z lekarzy zechce się na ten temat wypowiedzieć? Czy żelatyna pomogła, czy to przypadek :?:
Pozdrawiam
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
pixi

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81568

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-09-16, 16:25   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
Kruszyna, Tara ma rację - mój mąż odksztuszał zieloną wydzielinę (paskudną). Dostał antybiotyk i minęło bez śladu. Zajrzyj do mojego wątku - tam DSS doradzała mi , co robić.Pomogło :) :) :)
A jeśli chodzi o opuchliznę - furosemid , albo Diuver (podobne) Tylko zadbaj o potas i magnez, bo te leki strasznie to wypłukują z organizmu.
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
pixi

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81568

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-06-16, 12:59   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
Kruszyna napisała
Cytat:
Ma jedną nerkę nieczynną . to tyle co do chemii. Lekarz stwierdził : " chemią byśmy pana zabili" .

Mój mąż ma w ogóle jedną nerkę,drugą usunięto( rak nerki), a teraz dostał chemię na raka płuc i zniósł ją bardzo dobrze. Pogadaj o tym z lekarzami, może coś da się zrobić? Może w innym ośrodku?
Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group