1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak złośliwy Clark III 4 mm
pchelka73

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 108964

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-06-22, 09:38   Temat: czerniak złośliwy Clark III 4 mm
Witaj- choć wcale sie nie ciesze, że Cię poznaję (w takich okolicznościach). Dobrze, że trafiłeś na to forum. Już się pewnie zorientowałeś, że to skarbnica wiedzy i -co dla mnie najważniejsze- miejsce gdzie wszyscy doskonale Cię rozumieją i wspierają. Jesteś na początku przygody z czerniakiem więc Twoje emocje są czymś naturalnym. Kazdy z nas przeżył szok odbierając diagnozę, każdemu w tym momencie całe dotychczasowe życie legło w gruzach i pewnie większość z nas też myślała,że to koniec...ale to nie koniec, to początek nowego życia- nikt z nas takiego zycia nie chciał dla siebie, swoich bliskich, ale stało się i trzeba to przyjąć. Wiem, jak Ci teraz cięzko, co myślisz, co czujesz...no normalne i trzeba sobie na to pozwolić, trzeba dać sobie czas na to by ta nowa sytuacja do Ciebie dotarła. Ale równocześnie trzeba działać. Dobrze, że w poniedziałek masz wizytę u lekarza. Jesli przeglądałeś forum to wiesz, że teraz najważniejsze to docięcie blizny (wycięcie większego fragmentu w miejscu gdzie był pieprzyk) i równoczesne oznaczenie węzła tzw. wartowniczego ( najczęsciej usuwany jest 1 węzeł chłonny) w Twoim przypadku najpewniej pachowego. I bliźnie i w węźle trzeba wykluczyć ewentualne przerzuty. Nie zakładaj z góry najgorszego, nie sugeruj się statystykami, nie porównuj wyników i przebiegu choroby u innych. Każdy czerniak jest inny, każdy człowiek jest inny!!! Jesteś młody wysportowany i pewnie ( jakkolwiek to brzmi) zdrowy, masz silny organizm. To wszystko jest na + Piszesz o Łodzi- wiem, że tam są dobrzy lekarz, ale ja i nietylko ja , jak mantrę powtarzam- Z CZERNIAKAMI DO WARSZAWY! Pomyśl o tym. A teraz gotuj się do walki, w żadnym razie nie na śmierć. Tyle ode mnie. Na pewno odezwą sie inni, bardziej kompetentni...pozdrawiam. Myśl pozytywnie- to wcale nie banał!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group