1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: chłoniak
paulina495

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16720

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-03-12, 19:21   Temat: chłoniak
dziękuję kochani czytałam o tej chorobie Schermana po też mi ta choroba bardziej odpowiadała do moich dolegliwości, CZekam na diagnozę onkologa i zobaczymy co dalej
  Temat: chłoniak
paulina495

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16720

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-03-11, 14:25   Temat: chłoniak
odpiszcie proszę bo się martwię wizyta u onkologa dopiero w piątrek ;(
  Temat: chłoniak
paulina495

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16720

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-03-01, 08:03   Temat: chłoniak
witam zrobiłam badanie LDH norma jest do 450 ja mam 133 więc jest bardzo dobrze ;)
Do tego miałam zrobione rozmas krwi menualny i też jest wszystko wporządku tylko monocyty są normą do 8% ja mam 9% ale to może dlatego że jestem trochę przeziębiona, dziś jeszcze lecę na usg węzłów chłonnych, czy jeżeli wyjdzie dobrze to jest szansa że to jednak nie chłoniak???????

[ Dodano: 2011-03-01, 10:23 ]
nawiązując do powyższego LDH super, rozmaz krwi super, usg jamy brzusznej super, wynik:
węzły chłonne nieposzerzone, wątroba, nerki, trzustka prawidłowej wielkości bez zmian.
Złogów nie stgwierdzono, układ moczowy prawidłowy, węzły chłonne przy kręgosłupie nieposzerzone, bez zmian naciekowych, lekarz powiedział że brzuch mam super, czysty i nic tam nie widzi.
Czy mogę być już spokojna czy jeszcze to nie daje 100% pewności?
  Temat: chłoniak
paulina495

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16720

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-02-24, 08:43   Temat: chłoniak
dziś zrobiłam badanie LDH, rozmaz płytek krwi menualny, OB,CRP i we wtorek mam usg węzłów chłonnych z uwzględnieniem tych przy kręgosłupie i jamy brzusznej. lekarz mnie uspokaja że w wywiadzie klinicznym i wogóle według badań krwi u mnie nie widzi choroby i kazał podejść do niej spokojnie a ja i tak strasznie się denerwuje. Zobaczymy jak wyjdą te badania. Nie czuję po sobie choroby, jestem energiczna, nie choruję, tylko bolą mnie plecy od porodu.
  Temat: chłoniak
paulina495

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16720

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-02-23, 08:11   Temat: chłoniak
nie nie robiłam a co to za badanie?
  Temat: chłoniak
paulina495

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16720

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-02-22, 08:08   Temat: chłoniak
dziękuję za trochę otuchy, przeczesałam już cały internet na temat chłoniaków i żadnych objawów z tych opisów nie mam, ale trzymam rękę na pulsie wizyta u onkologa już 4 marca. jedynie ten tępy ból pleców i spuchnięte kolano, jestem po porodzie 11 miesięcy temu, miałam dużą ciąże, sporo przytyłam i lekarz mówi że złamanie tych kręgów może być od tego i z tego ten ból pleców ale oczywiście żadnego le czenia nie stosuje. Mam nadzieję że ten chłoniak to tylko podejrzenie, wyniki badań krwi, CRP, w normie.
  Temat: chłoniak
paulina495

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16720

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-02-21, 09:47   Temat: chłoniak
tak jak piszę obraz kręgów TH5,7,10 zmieniony (nie mogę wykluczyć wycieku szpiku, chłoniak?) obraz MR do koleracji z obrazem klinicznym.
Stan po złamaniu górnej blaszki kręgów TH5,6.
Złamanie patologiczne? Kanał rdzeniowy nie zmieniony, nie zwężony.
Do tego robiłam badanie krwi, wszytko jest w normie oprócz OB powyżej 35.
Co mnie czeka u onkologa, czy na pierwszej wizycie będę miała już jakieś badania? czy naprawdę to musi być chłoniak czy może to być efekt tych złamań, dodam że jestem naprawdę zdrową osobą pełną energi, nie czuję po sobie choroby.
  Temat: chłoniak
paulina495

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16720

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-02-20, 07:56   Temat: chłoniak
dokładnie, lekarz napisał nie mogę wykluczyć wycieku szpiku (chłoniak)obraz kręgów TH 5,7,10 zmieniony.
już jestem zapisana do onkologa za 2 tygodnie.
  Temat: chłoniak
paulina495

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16720

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-02-18, 14:47   Temat: chłoniak
stan po złamaniu blaszki krążka, guzek duży aktywny Schomlera czy coś takiego, wyciek płynu do szpiku, nacieki (nie mogę wykluczyć chłoniaka) stan płynu w rdzeniu kręgowym w normie, wyniki badań krwi w normie
  Temat: chłoniak
paulina495

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16720

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-02-18, 14:34   Temat: chłoniak
napewno dam znać
  Temat: chłoniak
paulina495

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16720

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-02-18, 14:09   Temat: chłoniak
no właśnie skontaktowałam się z lekarzem rodzinnym i juz dziś kazał mi przyjść z wynikami i powiedział że w najgorszym przypadku od razu da skierowanie do oddziału w zakresie dalszych badń, jeste załamana bo mam dwójkę dzieci 8 lat a drugioe 11 miesięcy, cały śwait mi się zawalił, mam cichą nadzieję że jednak po dalszych badaniach wykluczą mi tego chłoniaka
  Temat: chłoniak
paulina495

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16720

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-02-18, 13:33   Temat: chłoniak
pomocy, odebrałam wczoraj wyniki rezonansu magnetycznego kręgosłupa, wyniki to przepuklin,a złamanie blaszki krążka i................ podejrzenie chłonia (naciek na szpik czy coś takiego) wizytę u neurologa który mnie skierował z powodu bulów pleców mam na kwietnia co robić, mam dopiero 28 lat, strasznie się boję czy to już nowotwór, czy może to byc objaw innej choroby?
Co mam robić czy od razu zgłosić się do onkologa?
Wyniki badać krwi dobre tylko trochę podwyższaone OB reszta w normie, pomóżcie?????
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group