1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mięsak
patryk2433

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8749

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2019-04-15, 13:04   Temat: Mięsak
Proszę powiedzcie mi jak wygląda radioterapia zapobiegawcza? Będę musiał chodzić przez 2 miesiące codziennie, czy wystarczy np 2 razy?
  Temat: Mięsak
patryk2433

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8749

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2019-04-15, 11:31   Temat: Mięsak
Witam moi drodzy, dziś odebrałem wyniki.
Kontaktowałem się z patamorfologiem twierdzi że to raczej nic nowego, a po prostu nie dokładne wycięcie za pierwszym razem. Nie potrafię nic znaleść na temat tej nazwy, czy to inny rodzaj mięsaka.

[ Dodano: 2019-04-15, 11:34 ]
Foci sarcomatosi residuales

  Temat: Mięsak
patryk2433

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8749

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2019-04-05, 10:46   Temat: Mięsak
Usg brzucha w porządku. Rtg płuc też, wyczuwam małe zgrubienie na lewo od mostka, lecz ani usg ani rtg nic nie wykazało. Jak to z naszą służbą zdrowia bywa. Odwiedziłem instytut w Gliwicach, aby zadecydować co dalej że mną, okazało się że wkrad im się błąd i mam przyjść za tydzień... Na szczęście był plan B. Byłem umówiony do prof. Suwińskiego. Polecił mi jak najszybciejszą reserekcja. Stwierdził że radioterapii nie wskazana ponieważ guz miał tylko 2cm i może więcej zaszkodzić niż pomóc. W tym samym dniu z Gliwic do Katowic udało się dostać do chirurga. Jestem już po reserekcji ok 15cm. Chirurg jak i lekarz z kliniki z Gliwic twierdzą że potrzebna jest radioterapia zapobiegawczo po wyleczeniu rany. 3majcie kciuki i dajcie znać czy warto iść na radioterapie
  Temat: Mięsak
patryk2433

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8749

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2019-03-24, 07:07   Temat: Mięsak
Bardzo ci dziękuje za odpowiedz ciągle tylko strach w oczach i stres.
Nie zauważyłem żeby coś odrastało. Miewam bóle w mostku oraz ciężko nabrać powietrza do pełna i ciągła chrypka. Mam nadzieje że to wszystko z alergii i stresu. Udało mi się przed terminem zrobić zdjęcie RTG i na szczęście w płucach wszystko w porządku. Musze być dobrej myśli bo zwariuje ;)
  Temat: Mięsak
patryk2433

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8749

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2019-03-21, 06:58   Temat: Mięsak
Witam serdecznie.
Mam 27 lat w listopadzie 2018r zauważyłem guzek miedzy żebrami.
Po badaniu usg, zostałem skierowany do chirurga - onkologa. Zalecił wycięcie z czego mam nadzieje na moje szczęście wycięto mi guzek w dniu kontroli. Przed wigilią otrzymałem wyniki z podejrzeniem (neurofibroma celiulare) Rozpoznanie miało wielkość 2x1.8cm. Po wizycie w centrum onkologi po przeprowadzeniu dokładniejszych badań stwierdzono u mnie LOW GRADE FIBROMYXOID SARCOMA. Z czego Marker Ki67 1%. kolejne badania mam dopiero za tydzień. Proszę powiedzcie czy mimo iż rak jest złośliwy to 1% jest to dobra wiadomość dla mnie ?
Wynik w załączniku

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group