1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: tak się boje - międzybłoniak opłucnej
patrycjacha

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 20485

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-08-08, 19:31   Temat: tak się boje - międzybłoniak opłucnej
dominit1990, a chemia 2 linii?

[ Dodano: 2019-08-08, 20:53 ]
dominit1990, albo radioterapia? Tak jak u nas ją zaproponowali. No nie wiem już sama. U nas mija juz 3 miesiąc bez chemii. Mąż ma nieciekawy suchy kaszel i narzeka na ból jakby w łopatce karku, raz wspomniał ze go zakłuło tak jak rok temu gdy zaczeło się to wszystko objawiać.
Może jeszcze warto popytać albo bezposrednio do Gliwic uderzyc
  Temat: tak się boje - międzybłoniak opłucnej
patrycjacha

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 20485

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-08-03, 04:57   Temat: tak się boje - międzybłoniak opłucnej
Hej. Jak mama?
  Temat: tak się boje - międzybłoniak opłucnej
patrycjacha

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 20485

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-06-03, 07:34   Temat: tak się boje - międzybłoniak opłucnej
dominit1990, moim zdaniem a takze zdaniem rodziny przyjaciól po Mateuszu w ogole nie widac choroby. Włosy mało zauważalnie sie przerzedziły. Ja to widze bo wiem ale ktos kto nie wie nie pozna ze jest w trakcie takiej choroby i takiego leczenia. Wyniki od samego poczatku ma dobre. Wspomaga sie sokiem z buraka na krew a na watrobe przyjmuje leki takie bez recepty i próby tez sa dobre a zjesc lubi i diety nie trzyma ;) Lekarz wlasnie w czwartek zapytal sie jak ocenia swój stan zdrowia od poczatku leczenie. Nie ma tej dusznosci wysilkowej, nie czuje ucisku w klatce a ja moge dodac ze nie chrapie. Psychicznie jest dobrze. Wiadomo siedzi to w glowie ale gdy minie te kilka kiepskich dni po wlewie to jest rewelacja.

Trzymam kciuki za Was, za Twoją mamę i bede zaglądać. Malo nas na tym forum i w ogole bo to rzadka choroba dlatego tak mysle o każdym komu sie to przytrafiło
  Temat: tak się boje - międzybłoniak opłucnej
patrycjacha

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 20485

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-06-03, 05:48   Temat: tak się boje - międzybłoniak opłucnej
dominit1990, a jak mama sie czuje po 6 chemiach? Fizycznie psychicznie. Mój narzeczony miał w czartek 6 wlew. 13 czerwca ma tomografie i mam nadzieje ze jak najszybciej uda nam sie jechac do Zakopanego
  Temat: tak się boje - międzybłoniak opłucnej
patrycjacha

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 20485

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-29, 20:39   Temat: tak się boje - międzybłoniak opłucnej
dominit1990, nowotwór się nie zmniejszył? Ile mama miała chemii?
  Temat: tak się boje - międzybłoniak opłucnej
patrycjacha

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 20485

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-29, 20:17   Temat: tak się boje - międzybłoniak opłucnej
Hej
Jak mama? Bo chyba już po tomografii...
Mam nadzieję że strach minął a mama czuje sie dobrze.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2019-03-29, 20:18 ]
Pisałaś o strachu przed tomografia. Doskonale teraz wiem co to znaczy. Narzeczony ma wyznaczona tomografie na 2 kwiecień a 12 kwietnia wizyta u doktora prowadzącego. Ale odwiedzimy również Zakopane
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group