1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak sutka zaawansowany
panna2002

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4330

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-12-17, 00:16   Temat: po badaniach
Przerzuty są kości, wątroby i małe płuca,
ma dostac chemię i radioterapię na zatrzymanie IV grupa raka,
leczenie na Onkologii na Ursynowie Warszawa prowadzaca p. Grudzień.

Na ul. Wawelskiej w W-wie nie chcieli leczyć.

Teściowa ma ok 3 lat raka.
  Temat: Rak sutka zaawansowany
panna2002

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4330

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-12-02, 11:44   Temat: Rak sutka zaawansowany
Wspomniałam ze teściowa miała biobsje i czekamy .................................... jak pan wie zawsze jest to bardzo długi okres czasami jak wyrok, będę się odzywać, szukam i czekam na info od forumowiczów na namiary profesorów onkologii w Warszawie
  Temat: Rak sutka zaawansowany
panna2002

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4330

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-12-02, 01:04   Temat: Rak sutka zaawansowany
Myślałm że kiedyś choroba mamy i śmierć, nikogo juz mi bliskiego nie dosięgnie, los jednak nie jest łaskawy.

Moja teściowa, lat 65, wykształcona, nie wiadomo ile czasu przechodziiła z piersią cieknacą,
do momentu kiedy zadzwoniono ze skargą że od niej śmierdzi, zaczeliśmy badania.............

dokładnie tydzień temu, oczywiście nic nie wiedzieliśmy o piersi, badania bardzo złe,
prywatnie został wezwany lekarz ogólny, który rutynowo robił badanie i zobaczył pierś cieknącą
stwierdził rak sutka skierowanie Warszawa ul. Wawelska.

Obecnie czekamy na wyniki biopsji, i na wizytę u radiologa.
Onkolog stwierdził stan zaawansowany, operacja nie bo duży, chemia i naświetlanie [zasuszenie].
Stwierdził że ma bardzo silny organizm. Teściowa chce iśc do profesora :-(

czy jesteście w stanie kogoś polecić [stwierdziiła ze chce innej opinii] czy ktoś może miał podobną sytuację.
Boję się że ma przerzuty do kości ostatnio chodzi przygarbiona bardzo się postarzała.
Dostała leki, musi mieć lepsza morfologie, co robić, doradzcie, gdzie się udać, jakie jeszcze badania zrobić, czy wszystko rutynowo robią kliniki i szpitale,
w tym momencie nie chodzi o fundusze tylko Życie, mam wrażenie ze teraz tylko batalia o przedłużenia życia raczej już nie wyleczenia,
z góry dziękuję
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group