1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Fibromatosis agressive
pacjent002

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 169201

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-10-15, 19:12   Temat: Fibromatosis agressive
Witam :)
Mam pytanie, czy jest możliwe to aby wzrost apetytu tylko na słodycze był wywołany rozrostem guza? Ostatnio jadłabym tylko i wyłącznie słodycze i bardzo mnie to zaciekawiło, czy ma to jakiś związek z mym "obcym" wiem, że może to dziwne pytanie ale od jakiegoś czasu strasznie mnie nurtuje
  Temat: Fibromatoza - guz barku
pacjent002

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 13438

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-09-14, 18:53   Temat: Fibromatoza - guz barku
Mam podobnie tzn rośnie ale ja mam w jamie brzusznej i lekarze na razie nie podejmują leczenia tylko obserwuja, niestety w Polsce jest mało miejsc w których są specjaliści od tej choroby, ja też mam zamiar skontaktować się z polecanym tu prof Rutkowskim może on pomoże
  Temat: Fibromatoza - guz barku
pacjent002

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 13438

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-09-14, 17:03   Temat: Fibromatoza - guz barku
Niestety, ale faktycznie leczenie tego dziadostwa jest trudne, ja też wiem to z własnego doświadczenia, a czy ten guz powoduje jakieś dolegliwości??
  Temat: Fibromatosis agressive
pacjent002

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 169201

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-09-12, 19:40   Temat: Fibromatosis agressive
Chyba będę musiała jechać, aczkolwiek mam daleko. Najgorsz jest to, że praktycznie każdy lekarz twierdzi coś innego, ich wypowiedzi ni są zgodne już powoli tracę siły, normalnie nie wiem co mam już robić, a niestety boli :-(
  Temat: Fibromatosis agressive
pacjent002

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 169201

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-09-11, 12:59   Temat: Fibromatosis agressive
ojejku :| no cóż ale dziękuję za szybką reakcję wiem tylko tyle że nie mam wszystkiego wyciętego ponieważ lekarze nie wiedzieli co to jest, zresztą z tego co wiem wiele lekarzy nie do końca orientuje się w tej przypadłości

[ Dodano: 2013-09-11, 14:43 ]
i jeszcze jedno pytanie co jest najskuteczniejsze w leczeniu tego "maluszka" :)
  Temat: Fibromatosis agressive
pacjent002

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 169201

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-09-11, 12:27   Temat: Fibromatosis agressive
Witam!!!

Cały czas szukałam forum na temat tego pieruństwa i wreszcie jest ha! znalazłam, ja też jestem niestety posiadaczką tego czegoś, jednakże u mnie jest tylko fibromatosis nie jest nigdzie napisane że agresywna, stąd moje pytanie czy pomimo "nieagresywności" to też może niestety odrosnąć i czy badanie usg wykaże nieprawidłowości dotyczące ewentualnej zmiany (moja fibro zagnieździła się w jamie brzusznej) :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group