1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: selol ???
olunia

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 29377

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-06-12, 23:19   Temat: selol ???
Sam Selol niewiele kosztuje, ale suplementy, które trzeba jednocześnie zażywać to już pewien wydatek. No i nie kończy się na Selolu. Jeszcze trzeba to czy tamto kupić.
Koszty rosną.
A o tym g... podawanym przez sondę to na serio?????? Można być aż tak naiwnym????
  Temat: selol ???
olunia

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 29377

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-06-12, 19:15   Temat: selol ???
Nie atakuję ich. Wydaje mi się po prostu dziwne, że specyfik obecny od 10 lat, który zgodnie z ich obietnicami i przedstawianymi wynikami leczenia ma fantastyczne efekty, jest wciąż tak nieznany, niszowy. Czy gdyby rzeczywiście skutecznie leczył z raka trzustki lub astrocytoma, czy pacjenci, którym Selol pomógł, nie rozgłaszaliby tego po całym świecie? Mnie po prostu cos tu nie pasuje, a jednocześnie jak słyszę, że lekarz obiecał, że wyleczy chorego z guza mózgu, to nie potrafię powiedzieć, że to bzdura, skoro profesorowie onkologii i neurochirurdzy nie maja już broni na gada. Bliska mi osoba umarła niedawno na raka trzustki. Szukaliśmy po świecie, próbowaliśmy działać, ale od początku było widomo że sprawa jest przegrana. Gdyby ta ten rodzaj nowotworu istniał lek, który pomoże choć co czwartemu pacjentowi to byłoby wspaniale.
Nurtuje mnie, dlaczego nie znalazłam ani jednej osoby, która potwierdziła, że przyjmowała Selol i została wyleczona.
Nurtuje mnie co mam mówić, gdy rodzina chorego, chce się pozbywać nieruchomości rodzinnych, żeby mieć pieniądze na suplementy towarzyszące podawaniu Selolu i na cudowne kamizelki, których promieniowanie magnetyczne ma leczyć guzy. My nie mówimy o setkach złotych, ale kilkudziesięciu tysiącach.
  Temat: selol ???
olunia

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 29377

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-06-12, 17:22   Temat: selol ???
NO właśnie! Czy ktoś wyleczył tym raka?
Czytam o tym Selolu od tygodni. Mnóstwo cudownych opinii, ale nie jednej od wyleczonego pacjenta. W 2007 roku podawano, ze badania na zwierzętach trwają, a jednocześnie, że leczy 100% astrocytoma i od 65 do 80% nowotworów np. trzustki (to byłby cud). Przepisuje to w Warszawie lekarz, onkolog, radiolog. Obiecuje wyleczeie tam, gdzie lekarze rozkładają ręce z bezsilności. Jak to jest, że w środku Europy, w stolicy, od lat ludzie dostają Selol wraz z obietnica wyleczenia i nie ma ani postępów ani wyciągniętej odpowiedzialności wobec lekarza , który to stosuje. Przeciez ten lekarz ma prawo wykonywania zawodu, codziennie przyjmuje pacjentów w popularnym szpitalu, przyjmuje prywatnie. Dla mnie to jakaś kompletnie niezrozumiała sytuacja. Pomóżcie mi to pojąć. Jeśli to działa, to dlaczego od tylu lat nikt nie promuje cudownego leku? Leku, który leczy nowowtwory nie do wyleczenia jak chocby rak trzustki. A jeśli nie leczy, dlaczego osoba, która wydaje specyfik, wciąż od kilku lat, blisko 10, funkcjonuje na rynku medycznym. I dlaczego obiecuje pacjentom z nieuleczalna chorobą, żeby się nie martwili, bo ich w pewnością wyleczy. Albo wóz, albo przewóz.
Chciałabym uslyszec jakąs rzetelna odpowiedz, np. badania dowiodły, ze to nie działa. Albo cos innego. Facet dalej Selol za darmo, ale suplementy, które trzeba brac wraz z Selolem drenują nieźle portfele pacjentów.
Proszę, porozmawiajmy na ten temat. Bo mnie brakuje argumentów, gdy ktoś chce pozbywać się majątku, żeby podać ten preparat bliskiemu z nowotworem. Nowotworem, o którym lekarza w największych polskich ośrodkach onko. po chemioterapii nieskutecznej powiedzieli, że pozostaje tylko hospicjum.
  Temat: selol ???
olunia

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 29377

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-04-23, 19:50   Temat: selol
Szukam sposobu, aby pomóc bliskiej osobie. Pisałam już na tym forum, w zakładce neurologicznej. Chodzi o roczne dziecko z guzem rdzenia. Nieoperacyjnym. Czy słyszeliście o Selorze? Selol to rodzaj selenu, który ma wykazywać właściwości przeciwnowotworowe. Czy ktoś to stosował? Czy ktoś miał z tym preparatem do czynienia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group