1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Fibromatosis agressive
oliwka_80

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170059

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-05-10, 13:22   Temat: Fibromatosis agressive
kermit napisał/a:
oliwka_80 : W Centrum Onkologii w Warszawie fibromatozy leczy się w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich i Kości. Obecnie kierownikiem Kliniki jest p. doc Piotr Rutkowski i szczerze go polecam. Dalej: Zbigniew Nowecki (nie wiem czy nie przeszedł do innej kliniki w ostatnim czasie, co byłoby ogromną stratą dla tkanek miękkich), Wirginiusz Dziewirski.
Kolejność wymienionych lekarzy-chirurgów nie jest przypadkowa :mrgreen:

[ Dodano: 2010-05-08, 23:04 ]
Oczywiście chciałam uzupełnić, że w Kl. Tk. Miękkich i Kości zajmują się nie tylko fibromatozami ale wszelkiego rodzaju "pypciami" w obrębie kości i tkanek miękkich ("struktury układu ruchu oraz tkanki podporowe trzewi i narządów miąższowych" - cokolwiek to znaczy :)

Kermit - dzięki wielkie za informację :) Mam jeszcze jedno pytanie - czy doc. Piotr Rutkowski, którego polecasz przyjumje również w przychodni CO, czy pracuje tylko na oddziale?
Próbowałam zadzwonić do szpitala i się dowiedzieć, ale albo zajęte albo nikt nie odbiera ;)
Serdecznie pozdrawiam!
  Temat: Fibromatosis agressive
oliwka_80

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170059

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-05-07, 11:23   Temat: Fibromatosis agressive
kasiamuza - witaj serdecznie :)
Mam pytanie czy w CO w Warszawie leczysz się w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich i Kości. Jeśli tak to czy mogłabyś polecić mi jakiegoś dobrego chirurga z tej kliniki?
Z góry dziękuję i trzymam kciuki za pomyslność Twojego leczenia :)

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group