1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Firmy farmaceutyczne wprowadzają limity na leki dla pacjentó
olaczek

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6772

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-09-06, 19:24   Temat: Firmy farmaceutyczne wprowadzają limity na leki dla pacjentó
Dzisiaj odebrałam dwa opakowania więc na niecałe 2 miesiące mamy spokój. Jeżeli jednak ktoś z was będzie dysponował wiedzą na temat skuteczności zamienników - bedę wdzięczna. W przypadku mniejszej skuteczności wolałabym jednak nie ryzykować. Jestem zupełnym lejkiem, ale słyszałam, że na wchłanianie mają też wpływ supstancje "dodatkowe" a one moga być różne.
  Temat: Firmy farmaceutyczne wprowadzają limity na leki dla pacjentó
olaczek

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6772

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-09-06, 07:40   Temat: Firmy farmaceutyczne wprowadzają limity na leki dla pacjentó
absenteeism napisał/a:
sam zalinkowany artykuł wskazuje raczej po prostu na obronę przez firmy farmaceutyczne własnego interesu, czemu właściwie nie ma się co dziwić, bo każdy mając jakiś biznes chce na nim zarabiać, a nie tracić. A że ludzie są nieuczciwi, to trzeba się przed tym bronić.


ja się nie dziwię i nie mam pretensji, tylko chciałabym wiedzieć co robić w przypadku problemów z lekiem:

a) zdecydować się na zamiennik proponowany przez farmaceutę
b) kontynuować terapię arimidexem płacąc za opakowanie jąkąś tam kwotę (cały czas na śląsku są apteki, które sprzedają arimidex za 0 zł ale i takie, które za 150 zł).
  Temat: Firmy farmaceutyczne wprowadzają limity na leki dla pacjentó
olaczek

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6772

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-09-05, 21:44   Temat: Firmy farmaceutyczne wprowadzają limity na leki dla pacjentó
Byłam dzisiaj w aptece, zamówić arimidex dla mamy. Pan, który nas od 1,5 roku obsługuje poinfomował mnie, że są z lekiem są problemy i być może nie będzie możliwy zakup z refundacją (obecnie arimidex kosztuje 0 zł). Zaproponował mi zamienniki. Tylko nie wiem czy są tak samo dobre ???? Ktoś z naszego forum jest może zorientowany?

Wrzuciłam w google i co znalazłam ...

http://katowice.gazeta.pl...ch_na_raka.html
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group