1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
obertas

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47146

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-01-07, 20:44   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
::rose::
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
obertas

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47146

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-19, 17:45   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Madziu- Twoje życie zaczęło się dużo wcześniej.

Od czasu diagnozy jest inne- śmiem twierdzić skupione na najważniejszych celach.

Po prostu Ty przewartościowałaś , przemyślałaś wszystko.
Podobnie jak wielu z Forumowiczów. Teraz, My wiemy czego chcemy. Niektórzy nam podpowiadają jak osiągnąć właśnie ów Cel. To niesamowicie ważne.
Kiedyś, jeśli ktoś chciał dobrej rady należało odpowiedzieć:poradź sobie sam!
Teraz już tak nie twierdzę. Bynajmniej jeśli chodzi o kłopoty duszy i ciała.
Jeśli tylko zdoła ktoś, w tym co piszę, znaleźć drobinę pomocy dla siebie, znaczy, że czas nie poszedł na marne.
Jeśli żyjemy dla ......kogoś, Nasz czas tutaj (w życiu), nie idzie w zapomnienie, nie obraca się w nicość.

Pozdrawiam
obertas :okok"
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
obertas

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47146

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-29, 23:04   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Dzień Dobry.
Koniecznie napisz na pw do opiekuna działu, moderatora. Załącz co masz z dokumentacji - skany, by mogli rzetelnie przeanalizować, sensownie odpowiedzieć.
Ja usłyszałem od lekarza informację (gdy moja dziewczyna była badana), że decyzja o podaniu kontrastu zapada w trakcie badania w przypadku jakiejś wątpliwości, niewyraźnego obrazu organu.

Pozdrawiam
obertas
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
obertas

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47146

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-24, 22:28   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Jesteś w dobrych rękach profesora. Spisz co Cię nurtuje na kartkę(bo w nerwach zapomnisz o czymś), i daj ją do przeczytania lekarzowi. Odpowie zgodnie ze swoją wiedzą. Decyzja będzie należeć do Ciebie i tylko do Ciebie. Profesor jeśli będzie miał wątpliwości, zrobi konsultacje ze specjalistą np. radiologii.
Życzę dobrych decyzji. Pozdrawiam
obertas
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
obertas

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47146

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-12-15, 15:00   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Powiesz o tym co czujesz profesorowi . On nie będzie mataczył, owijał w bawełnę. Jasno taktownie przedstawi Tobie argumenty za i przeciw. Wyjaśni jeśli poprosisz zagrożenia, skutki uboczne terapii. Nie każdy chory spełnia kryteria, warunki, by móc poddać się terapii, bo każda, każda choroba, choć tak samo się ją nazywa, ma różny przebieg. Stopień zaawansowania jest inny. Inna jest siła organizmu. Wreszcie każde zdrowienie jest inne. To schody. Najpierw odpowiedzieć trzeba na to czy jest mutacja genu. Po uzyskaniu odpowiedzi tak lub nie nastąpi wybór drogi leczenia.
Zmartwiłem się czytając słowa Twoje. Powiem tak, nie żyjesz wyłącznie dla siebie. Walcz dla tych, dla których jesteś najmilejszą, najukochańszą na tym świecie. Ja proszę Cię o to.
Bardzo mocno pozdrawiam.
obertas
PS. Mniemam, że nie jest to wyłącznie moje odosobnione zdanie.
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
obertas

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47146

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-12-14, 23:49   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Z wydaniem preparatów nie powinno być problemu, zbędnego czekania od ręki wydadzą tak mi się wydaje.
Niezależnie od tego czy operowalny czy nie myślę, że jeśli BRAF wyjdzie, że jest mutacja powinnaś poddać się tej terapii. Teraz to krok milowy by zahamować chorobę, a nawet ją zmusić do odwrotu.
Bardzo wspieram i pozdrawiam
obertas
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group