1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: udział w badaniu klinicznym - zgodzić się czy nie?
nowa1504

Odpowiedzi: 169
Wyświetleń: 47314

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-01-16, 20:51   Temat: udział w badaniu klinicznym - zgodzić się czy nie?
Bardzo mi przykro, ale wiesz - myślę, że nasze mamy musiały być jakimiś pokrewnymi duszami - bardzo podobnie przechodziły kolejne etapy choroby. Moja mamusia odeszła wczoraj o godz. 20.30 - myślę, że one są tam teraz razem... i cieszą się życiem... po życiu...
  Temat: udział w badaniu klinicznym - zgodzić się czy nie?
nowa1504

Odpowiedzi: 169
Wyświetleń: 47314

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-12-17, 09:39   Temat: udział w badaniu klinicznym - zgodzić się czy nie?
Czytam Twoje ostatnie posty i czuję się jakbym czytała swoje. Moja mama zachowuje się dokładnie jak Twoja, też ma depresję, całymi dniami leży, nie chce jeść, coś tam jeszcze pije. Nie chce rozmawiać, na wszystkie pytania tylko wzrusza ramionami. Co chwilę każe sobie przynieść tabletkę przeciwbólową - kupiliśmy więc w aptece jakieś witaminy i trochę ją oszukujemy, bo ona najchętniej łykałaby sevredol co 2 godziny, mimo tego, że nie odczuwa bólu. Trzymaj się, jakoś musimy dawać radę...
  Temat: wynik tomografii komputerowej
nowa1504

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 26461

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-10-07, 11:33   Temat: wynik tomografii komputerowej
Wiem co czujesz i bardzo Ci współczuję, moja mama też ma nawrót choroby: przerzuty do śródpiersia, nadnerczy, wątroby. Minął tylko rok od ostatniej chemii i znów "dziad" atakuje - nie spodziewałam się, że tak szybko wróci...

W sparwie leczenia na pewno wypowiedzą się nasi specjaliści. Życzę Ci dużo siły do koljnego starcia z chorobą!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group