1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guzek na jądrze
norbi9999

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10141

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-01-22, 16:15   Temat: Guzek na jądrze
Ok dzięki za odpowiedź, najlepiej będzie zrobić wszystko prywatnie, bo na kasę chorych ciężko się doprosić o nawet głupie prześwietlenie klatki piersiowej ;/ boję się bo ja czuję różne objawy - takie jak dyskomfort, lekkie uciski, ból podbrzusza. No markery niby są ok jak sprawdzałem, LDH jest niższe ale wyczytałem, że może to być powód witaminy C, a ja w ostatnim czasie, nawet dzień przed badaniem zażyłem rano rutinoscorbin bo nie wiedziałem, ze pójdę na badania krwi a przy tym zapomniałem powiedzieć o tym, mam nadzieję, ze nie zmniejszyło to wszystkich wyników, tylko te LDH??
  Temat: Guzek na jądrze
norbi9999

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10141

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-01-22, 15:42   Temat: Guzek na jądrze
Witam
Jakiś czas temu, raczej spory wykryłem guzek na jądrze, lecz dopiero moja poważna reakcja była dopiero gdy poczułem bóle w klatce piersiowej i poszedłem do urologa.
Badając jądro stwierdził, że wielkich zmian nie ma lecz guzka nie mógł wybadać, gdyż znajduję się na górze jądra, a ja go wyczuwam ;/ dał mi więc skierowanie na markery, lecz wizytę mam dopiero w połowie lutego i mam wyniki i chciałbym się spytać czy te wyniki są dobre czy złe, niby dwa w normie się mieszczą.
Oto te wyniki:
AFP 2,08 ng/ml
Dehydrogenaza mleczanowa 119,6 U/L (norma podana od 135-225 czyli wychodziłoby poniżej normy)
BHCG <0.100mIU/ml

Z góry dziękuje za odpowiedź, jestem strasznie zdenerwowany tym wszystkim i czasem aż mam załamkę, jak pomyślę, że to może być coś złego ;/
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group