1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Przełyk Baretta
nika22

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 19270

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-22, 18:25   Temat: Przełyk Baretta
Sluchaj mialam podobna sytuacje przez 2 lata chodzilam od lekarza do lekarza ,wyniszczony organizm ,nadzerki w zoladku ,zapalenie jelita grubego przewlekle ,w cienkim wyniszczone kosmki tez mysleli ze to celiaka bo wyniszczone byly do zera ...potem dieta a ja nadal czulam sie zle i coraz gorzej nadzerek wiecej ,zapalanie gardla od refluksu itp ogolnie masakra ,hp pozytywny wynik ale lekarze mowili ze hp nie powoduje takich objawow ALE POWODUJE I TO CHOLERNE NIE DO ZNIESIENIA , nie wiem skad jestes ja z poznania i trafilam na lekarze Dr Mazur ktory jako jedyny wie ze sa rozne szczepy tej cholernej bakterii ,mialam pobrane wycinki z zoladka chyba z 7 potem wszystko zostalo oddane do badanie tzn hodowla HP i lekowrazliwosc ,okazalo sie ze wszystkie leki ktore bralam byly nietrafione ,moj szczep byl wrazliwy tylko na tetracykline i amoksycykline .
bralam leki przez 16 dni dosc duze dawki ale do wytrzymania ....jest duzo lepiej nadzerek brak przytylam 10 kg poza tym jelita sie odnowily ...
nie pozbede sie jej juz nigdy ale napewno ja troche wytepilam bo bylo jej za duzo .
pomysl o tym i nie szukaj raka ,nikt nie wytnie ci przelyku .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group