1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Powiększone węzły chłonne w doł. pach.- Chłoniak Hodgkina
nesssssa

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 78346

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-02-08, 18:10   Temat: Powiększone węzły chłonne w doł. pach.- Chłoniak Hodgkina
super! Strasznie się cieszę :mrgreen:
  Temat: Powiększone węzły chłonne w doł. pach.- Chłoniak Hodgkina
nesssssa

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 78346

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-02-01, 17:46   Temat: Powiększone węzły chłonne w doł. pach.- Chłoniak Hodgkina
Finlandio to ciekawy temat dla mnie również. Początkowo zastanawiałam się czy się o to ubiegać. Potem stwierdziłam, że w sumie żadnych korzyści mieć z tego nie będę, więc zrezygnowałam. Ale może jednak coś to daje? No bo ja studia kończę we wrześniu, więc do czerwca stypendium (ale słyszałam że ono malutkie). Potem po leczeniu chciałabym pracować. Teraz renty i tak nie dostanę, bo zachorowałam za późno o kilka miesięcy więc mi nie przysługuje. Dobrze, że mam środki do życia w ogóle. Dlatego próbowałam znaleźć jakieś info o przysługujących korzyściach, ale albo źle szukałam, albo ich nie ma. Bo ten 7h dzień pracy mnie również kojarzy się z paniką w oczach pracodawcy potencjalnego.
  Temat: Powiększone węzły chłonne w doł. pach.- Chłoniak Hodgkina
nesssssa

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 78346

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-01-16, 19:58   Temat: Powiększone węzły chłonne w doł. pach.- Chłoniak Hodgkina
a propos sukni jeszcze, to panny młode często chudną przed ślubem tak o po prostu :) i potem trzeba suknie zbierać żeby nie wisiała :mrgreen:
  Temat: Powiększone węzły chłonne w doł. pach.- Chłoniak Hodgkina
nesssssa

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 78346

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-01-16, 12:43   Temat: Powiększone węzły chłonne w doł. pach.- Chłoniak Hodgkina
hej

fajnie, że coś napisałaś, ciekawa byłam co u Ciebie.
Co do sprawy zdrowotnych nie wypowiadam się, bo cała ta przyjemność przede mną ;)
Co do psychologa - polecam terapeutę pracującego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Żadnej psychoanalizy! Tylko mogłoby być gorzej. Terapia p-b jest najbardziej racjonalna i opiera się na konkretnych sprawdzonych schematach terapeutycznych, o w jakiś sposób udowodnionej skuteczności. Dobrze sprawdza się w stanach lękowych, myślę że może też być pomocna w powrocie do Twojej wagi.
Co do zaufania do psychologów, to faktycznie dobrze jest trafić do kogoś poleconego. Ale jednak ważne jest też zwykłe ludzkie dopasowanie. Jak nie ten to inny. Też miałam ograniczone zaufanie dopóki nie trafiłam na odpowiednią osobę ( a co najlepsze to sama jestem w trakcie szkolenia na psychoterapeutę, nie w nurcie p-b ;) ). Spróbuję dopytać koleżankę czy nie ma kogoś dobrego w Twoich okolicach bo ona robi tę szkołę, ale no my z Wrocławia :) pozdrawiam Ewa
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group