1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
natK

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 298786

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2015-11-21, 19:26   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Czyli jeśli ja dostałam z ZUS orzeczenie o całkowitej niezdolności do pracy na okres 2 lat, to nie mogę podjąć pracy dodatkowej?, powiedziano mi podczas komisji, że gdy już będę się lepiej czuła to mogę podjąć pracę, obym tylko jakiegoś progu kwotowego nie przekroczyła.
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
natK

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 298786

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2015-08-05, 19:18   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Zaczął sprawdzać czy rzeczywiście pracowałam, czy fikcyjnie. Jednak ten temat został zamknięty na początku czerwca przesłuchania były. A dalej przedłużyli wydanie decyzji do 20 sierpnia, nie wypłacili jeszcze za maj, czerwiec, lipiec i teraz leci sierpień, a ja jestem na pożyczkach :/

Renta jest lepszą opcją niż zasiłek rehabilitacyjny?

Jak to jest z latami pracy bo mam niecałe 5, a mam 27 lat.
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
natK

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 298786

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2015-08-04, 10:31   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Niedługo zakończy mi się okres zasiłku chorobowego i chciałabym się starać o świadczenie rehabilitacyjne, jakie dokumenty są potrzebne do złożenia do ZUS?

A ogólnie ZUS łaskawie od 2 miesięcy zwleka z wypłatą mi zasiłku chorobowego, to jest nienormalne, za co człowiek ma żyć i się leczyć.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group