1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Przebyty rak tarczycy; guzek w płucu
myszka

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 9745

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-01, 18:08   Temat: Przebyty rak tarczycy; guzek w płucu
U mnie stopień zaawansowania też był dość niski i to samo słyszałam od lekarza.Mam nadzieje ,że tak u Ciebie jak i u mnie te guzki nie mają nic wspólnego z przebytym nowotworem.Co do kontroli to teraz mam w poniedziałek mam też co pół roku to zapytam jak często kontroluje się takie guzki,ale wydaje mi się ,że wróciłam do normalnego trybu kontroli.To znaczy tak jaj przed wykryciem guzka,Pozdrawiam Cie serdecznie.
  Temat: Przebyty rak tarczycy; guzek w płucu
myszka

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 9745

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-01, 15:38   Temat: Przebyty rak tarczycy; guzek w płucu
Guzka wykryto pod koniec lutego 2012r.Mimo to strach pozostał.
  Temat: Przebyty rak tarczycy; guzek w płucu
myszka

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 9745

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-01, 12:11   Temat: Przebyty rak tarczycy; guzek w płucu
U mnie 14 miesięcy temu również stwierdzono guzka 9mm w płucu.Jestem co prawda po innym nowotworze i nie wiem czy takie same procedury są po raku tarczycy.Po stwierdzeniu guzka byłam skierowana na badanie PET CT.Następnie po miesiącu od PETa miałam kontrolną TK.Guzek nie powiększył się.Potem miałam ponowną TK za 3 miesiące,a następnie rtg i tak jest do teraz to znaczy co pół roku mam rtg.Ostanie rtg które niedawno robiłam pokazało ,że guzek nie powiększa się,ale wiem co przechodzisz i wiem jak bardzo się stresujesz i martwisz.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group