1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
myszka

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-12-17, 18:13   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
::rose:: ::rose::
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
myszka

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-12-12, 06:47   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Jestem w szoku, a tak niedawno ze soba pisalysmy! ::rose::
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
myszka

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-11-11, 08:14   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Co u Ciebie?
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
myszka

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-19, 10:06   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Myślę,że każdy z nas z tych czerniakowców siedzi na bombie.Ja mam tylko chwile spokoju zaraz po badaniach,ale tydzień po nich już się boje,a przecież nie da
się co chwile badać.Próbowałam już wizyt i u psychologa i psychiatry, ale niewiele pomogło.Czytając wątki osób chorych na czerniaka widze jak podstępny i nie przewidywalny to nowotwór.Z biopsja wartownika czy z zerowych indeksem czy też niskim Breslowem nie ma pewności ,że choroba nie powróci.U mnie każdy ból to czerwone światełko.Wczoraj kiedy przeczytałam o Basi Bercie to odrazu zaczely bolec mnie płuca.Tak naprawde to u mnie u Berty i Bajdy niemal w tym samym czasie wykryto guzki na płucach.Z tym,ze już ich nie ma.I to jest dla mnie bardzo bolesne ,a były mi tak bliskie.To one zawsze podtrzymywały mnie na duchu to one mi mówiły mi ,że będzie dobrze .Łzy same cisną się do oczu..........
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
myszka

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-30, 07:24   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Jak napisał w poscie wyżej obertas przepisz dokładnie wyniki.Wtedy moderatorom będzie łatwiej interpretować i pomóc.
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
myszka

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-29, 16:07   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Dziewczyny powiedzcie mi ,gdzie dokładnie sprawdzac wezły pachwinowe?W samych pachwinach czy obok blizny po wartowniku.Ja w pachwinie mam kilka kuleczek pewnie to własnie węzły ,ale w usg mam napisane ,że nie powiększone.
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
myszka

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-29, 16:01   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Myślę,że i tak badanie musisz zrobić z kontrastem dla pewniejszego wyniku,jeśli stać cię na prywatne to możesz zrobić.Ja w 2012 miałam robionego PETa,3 razy TK i kilka RTG.Choroba niestety musi być w jakiś sposób kontrolowana.Decyzja należy do Ciebie.
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
myszka

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-29, 13:14   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Myślę,że ali0210 żle poprostu Cię zrozumiała.Stwierdzając,że przy twoim Breslowie nie powinni robić biopsji wartownika ,której ty nie mialas ,ale pewnie nie doczytala.Choć dziś bierze sie także pod uwagę indeks mitotyczny w cienkich czerniakach poniżej 0,75.No ale to mało ważne ,bo w tamtym czasie i tak indeksu nie oznaczano.Faktycznie skoro mialaś wycinane wszystkie węzły to to już jest dziwne skąd one się pojawiły.A co na to profesor?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group