1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Diagnostyka czerniaka, biopsja ścinająca
myszka

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 35980

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-26, 17:22   Temat: Diagnostyka czerniaka, biopsja ścinająca
Wiem,ze osoby takie jak my sa brane za hipochondrykow.Szczerze to wcale mi to nie przeszkadza przeciez to moje zdrowie.Wiem tez ,ze czasem mecza innych na forum moje pytania.Ale przeciez to naturalne ,ze sie boimy,a tym bardziej jesli czlowiek czegos doswiadczyl.Strach to naturalny odruch.Rowniez zycze CI wszystkiego dobrego!!
  Temat: Diagnostyka czerniaka, biopsja ścinająca
myszka

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 35980

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-26, 16:23   Temat: Diagnostyka czerniaka, biopsja ścinająca
Bardzo sie ciesze i przestan sobie wyszukiwac na sile problemu.BO jak sie szuka to zawsze sie cos znajdzie.Pozdrawiam serdecznie!
  Temat: Diagnostyka czerniaka, biopsja ścinająca
myszka

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 35980

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-26, 09:11   Temat: Diagnostyka czerniaka, biopsja ścinająca
Nic nie piszesz o wynikach?Chyba juz odebralas?
  Temat: Diagnostyka czerniaka, biopsja ścinająca
myszka

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 35980

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-04, 18:59   Temat: Diagnostyka czerniaka, biopsja ścinająca
Ale teraz gdy jestem u lekarza z jakims problemem i mowie ,ze jestem pacjentem onkologicznym to wszystkie moje pieprzyki diagnozuja jako czerniaki a kazdy bol to przerzuty. Nieraz to sama sie zastanawiam czy mowic prawde czy nie.
  Temat: Diagnostyka czerniaka, biopsja ścinająca
myszka

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 35980

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-04, 15:32   Temat: Diagnostyka czerniaka, biopsja ścinająca
Dokladnie tak bylo. Pierwsza dermatolog stwierdzila, ze mam zapalenie mieszkow wlosowych i przepisala masc. Po kilku tygodniach nie bylo zadnej poprawy i znow odwiedzilalam dermatologa z tym, ze innego ,ktory mi powiedzial, ze zawracam mu glowe pierdolami. Tak doslownie uslyszalam. Jednak wewnetrzne cos mi podpowiadalo ,zeby znamie, pieprzyk jesli to cos moge tak nazwac usunac. No i usunelam prywatnie i po dwoch tygodniach przyszedl wynik ,ktory wszystkich zaskoczyl. Moj czerniak nie wygladal tak jak jest opisywany nie bolal nie swedzial ,nie krwawil byla to malutka rozowa krosteczka. Zreszta w wyniku mam napisane, ze w najszerszym miejscu mial 2mm. Oczywiscie nie chce nikog, a wyciecie dalo odpowiedz z czym mamy do czynienia. Dopoki nie macie wynikow nie zadreczajcie sie to i tak niczego nie zmieni!
  Temat: Diagnostyka czerniaka, biopsja ścinająca
myszka

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 35980

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-02, 19:24   Temat: Diagnostyka czerniaka, biopsja ścinająca
Ja ze swoim znamieniem tez bylam u dwoch dermatologow i obydwaj mowili ,ze to nic groznego.Dzis dziekuje Bogu ,ze usunelam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group