1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: cytologia grupa 3
mufaso83

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9529

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-05-02, 21:06   Temat: cytologia grupa 3
wynik totalnie nieczytelny, za mały. wstaw ponownie w większym rozmiarze, albo przepisz
  Temat: cytologia grupa 3
mufaso83

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9529

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-02-22, 19:22   Temat: cytologia grupa 3
czyli tak, jak pisałam. zmiany są za głęboko. Powodzenia, trzymam kciuki za czysty margines
pozdrawiam cieplutko _itsme_
  Temat: cytologia grupa 3
mufaso83

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9529

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-02-07, 21:06   Temat: cytologia grupa 3
pamiętaj o szczepieniu na żółtaczkę, warto już o tym pomyśleć
  Temat: cytologia grupa 3
mufaso83

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9529

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-02-07, 20:28   Temat: cytologia grupa 3
Konizacja polega na skróceniu szyjki, ścinają plasterek lub stożek z szyjki. Często zakładają szwy lub koagulują krwawiące naczynia. Zabieg jest wykonywany w trybie jednodniowym. Znieczulenie w kręgosłup lub narkoza (ja wybrałam narkozę). możesz odczuwać po tym ból brzucha, ale większość kobiet przechodzi rekonwalescencję bardzo dobrze. Po 2 tyg moze nastąpić krwawienie, z racji procesu gojenia. Jak masz inne pytania, śmiało
Masz już termin zabiegu?
  Temat: cytologia grupa 3
mufaso83

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9529

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-02-07, 15:23   Temat: cytologia grupa 3
lilka29 napisał/a:
Czy z tych wyników wychodzi źle.
też miałam CIN 3, jest to stan przedrakowy, więc spokojnie
lilka29 napisał/a:
Na tym badaniu napisać do operacji i konizcja
czyli lekarz zaleca konizację? zabieg polega na skróceniu szyjki macicy, też go przeszłam.
Ważne, i apamiętaj to, zapytaj jaką metodą będą konizację robić. nie gódź się na Leep, ponieważ wtedy patolog nie jest w stanie ocenić materiału z powodu przypalonych brzegów, czy zabieg był radykalny (w marginesie cięcia nie ma zmian)
  Temat: cytologia grupa 3
mufaso83

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9529

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-02-07, 14:30   Temat: cytologia grupa 3
Najprawdopodobniej zostanie przeprowadzona amputacja szyjki (skoro w kanale również jest CIN3).
Nie wiem, czy lekarze pokuszą się na konizację, skoro w kanale również znajdują się zmiany. Moim zdaniem należy postępować radykalnie
Ile masz lat? Dzieci? Planujesz jeszcze potomstwo?
  Temat: cytologia grupa 3
mufaso83

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9529

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-11-26, 20:14   Temat: cytologia grupa 3
ja wykonywałam kolposkopię raz prywatnie, koszt z wycinkami 550zł, wynik był po 2 tygodniach
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group