1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Leczenie a waga
mufan

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 20176

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-10-28, 09:37   Temat: Leczenie a waga
jest to pocieszające... jeśli na USG miesiąc temu na pewno nic nie było... to zmiana złośliwa raczej w miesiąc nie urośnie i raczej będzie to zmiana łagodna... tak czy inaczej biorąc pod uwagę wywiad zweryfikowałbym to zdecydowanie histopatologicznie czyli po prostu usunął laparoskopowo najlepiej z badaniem doraźnym w trakcie zabiegu.
  Temat: Leczenie a waga
mufan

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 20176

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-10-28, 08:15   Temat: Leczenie a waga
Co do płuc to się nie wypowiadam, natomiast co do zmiany w jajniku to trzeba koniecznie zrobić USG przezpochwowe u ginekologa i zastanowić się czy tego jajnika nie usunąć. U kobiety po menopauzie nie powinno być takich zmian w jajniku... może być to zwykła torbiel dermoidalna albo endometrialna, ale nie ma co gdybać...
  Temat: Leczenie a waga
mufan

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 20176

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-01-05, 23:26   Temat: Leczenie a waga
Ja wróciłem do pracy 5 miesięcy po zakończonej radioterapii,ale raczej sugerowałbym się co twoje ciało ci podpowiada ;-)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2017-01-07, 22:15 ]
Też tak sugeruję. I też zależy od rodzaju pracy, czy fizyczna, czy wymagająca dużej aktywności fizycznej, czy raczej umysłowa, biurowa itd.

  Temat: Leczenie a waga
mufan

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 20176

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-10-23, 19:57   Temat: Leczenie a waga
Tak... pamiętam jak przeglądałem dostępne badania na ten temat... ale nie za bardzo ufałem swojemu PETowi ;-)
  Temat: Leczenie a waga
mufan

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 20176

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-10-23, 16:07   Temat: Leczenie a waga
Pmbcl ale czy miałaś też tak dużą masę resztkową??? ciekawi mnie to bo ja się wahałem do ostatniej chwili czy się zdecydować...
  Temat: Leczenie a waga
mufan

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 20176

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-10-20, 10:08   Temat: Leczenie a waga
Wygląda to nieźle. Tak naprawdę można to zostawić do obserwacji. Ale uwzględniając wielkość masy resztkowej jeszcze nie spotkałem się, żeby ktoś w Polsce nie dopalił tego lampami ;-). Zmiana trudna do naświetlenia, ale to już zmartwienie lekarza i fizyków, nie Twoje.
Pozdrawiam i trzymam kciuki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group