1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Tatuaż po chth i rth
mufan

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 11497

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2015-08-22, 17:35   Temat: Tatuaż po chth i rth
Nic się nie stało Baśka. Choroba też uodparnia na takie akcje. Czasami tez mnie ponosi więc rozumię. Postanowiłem po prostu nie siedzieć w domu i czekać na wznowę, nie zastanawiać się czy moje świecące migdałki w pecie to proces zapalny czy przerzuty tylko normalnie pożyć. Za dwa dni jadę połazić po górach ( no może dolinach bardziej, bo pewnie serducho nie pozwoli gdzieś wyżej wejść) i odpocząć po tych torturach. Polecam. Na chłoniaka może nie pomoże, ale głowę troszkę odświeży. |uscisk|
  Temat: Tatuaż po chth i rth
mufan

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 11497

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2015-08-22, 13:14   Temat: Tatuaż po chth i rth
Dzięki. Jestem dopiero 2 tyg po radio śródpiersia więc troszkę poczekam. Chciałbym jednak zdążyć przed ewentualną wznową bo nic z tego nie wyjdzie.
Pozdrawiam i życzę zdrowia oraz pogody ducha.
  Temat: Tatuaż po chth i rth
mufan

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 11497

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2015-08-22, 09:22   Temat: Tatuaż po chth i rth
Jest to pytanie jak wiele innych mniej ważnych, dlatego napisałem w tym dziale. Nie oceniaj mnie, bo nie wiesz o mnie nic. Sama pewnie wiesz, żę po radiochemiterapii ludzie troszkę się zmieniają. Jedni mają problem czy mogą zjeść chipsy czy lepiej ostropest plamisty z jądrami pestek moreli gorzkiej. Ja chcę chociaż na chwilę wyjść z onkoświata i zrobić sobie tatuaż. To dla mnie ważne. Ma mi o czymś codziennie przypominać i tyle. Myślałem, że to właśnie dział na takie pierdoły. Pozdrawiam.
P.S. Swojego onkologa nie zapytam bo mi się popuka w głowę :mrgreen:
  Temat: Tatuaż po chth i rth
mufan

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 11497

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2015-08-19, 12:00   Temat: Tatuaż po chth i rth
Zastanawia mnie czy są jakieś zalecenia, przeciwskazania co do możliwości zrobienia sobie tatuażu po radiochemioterapii. Oczywiście nie mówimy o okolicy naświetlanej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group