1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
mufan

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-07-06, 22:58   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Pogadać można oczywiście... duża firma może pójść na rękę...ale co do chodzenia do pracy to cały czas jestem na nie.
Złapiesz infekcję, przesuną Ci kolejny kurs chemii i będziesz się zastanawiał co by było gdybyś siedział w domu.
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
mufan

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-07-06, 18:09   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Gratulacje postawy w szpitalu :mrgreen:
Co do pracy to...nie wiadomo czy jak się dowiedzą o twojej chorobie to dadzą Ci nową umowę. Czeka Cię kilka miesięcy leczenia i będziesz miał ZLA max 182 dni, potem można się starać o zasiłek rehabilitacyjny więc zabezpiecznie jakieś jest.
Jeśli jedyną motywacją chodzenia do pracy jest kończąca się umowa to raczej nie ma to sensu...
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
mufan

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 30013

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-07-06, 10:25   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Niestety w ostatnich latach Służba Zdrowia i zawód lekarza został sprowadzony do poziomu mechanika samochodowego. Zawsze możesz spotkać jakiegoś picera co to tylko udaje,że leczy. Dlatego czasami warto zasięgnąć języka i zorientować się kto w Twojej okolicy słynie z leczenie nowotworów hematologicznych i trzymać się tego człowieka.
Ja tak zrobiłem, sam wybrałem lekarza i teraz mu ufam choć nie zawsze postępuje tak jak słyszę u innych "bliźniaczych" przypadkach w Polsce. Ale wiem, że pretensje będę miał do siebie bo chciałem żeby to ten gość mnie leczył. Byłem na 3 konsultacjach ( część prywatnie a część po tzw protekcji) i po 2 minutach rozmowy z tym człowiekiem wiedziałem, że on mnie będzie leczył. Wiem, że to nie zawsze jest łatwo załatwić ale tu chodzi o życie i jak Cię wywalą drzwiami i włazisz oknem.
Chciałeś konkretnej rady więc masz.
Co do pracy to NIE NIE NIE... spadki neutrocytów, zmęcznie, większe ryzyko infekcji... na plus tylko lepsze samopoczucie psychiczne Jestem na NIE a już na pewno jeśli masz w pracy kontakt z dużą liczbą innych ludzi.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group