1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Tu trzymamy kciuki
mral

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-07-06, 13:50   Temat: Tu trzymamy kciuki
Mrakad,

Widzę , że informacje w stopce zaktualizowałeś. Moje gratulacje :uhm!:
  Temat: Tu trzymamy kciuki
mral

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-06-29, 22:49   Temat: Tu trzymamy kciuki
Oczywiście Jusia, trzymam mocno kciuki i zyczę powodzenia.
  Temat: Tu trzymamy kciuki
mral

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-06-11, 11:59   Temat: Tu trzymamy kciuki
Moje Drogie,

Chciałam Was zapewnić, że pomimo braku moich wpisów, znane mi były na bieżąco Wasze potrzeby w przedmiocie niniejszego wątku i kciuki mocno trzymałam.
Za powodzenie Waszego /Waszych bliskich leczenia trzymam kciuki nieustająco i nawet jeśli zabraknie tu kiedykolwiek mego wpisu, to proszę miejcie to na uwadze. Powyższe dotyczy także tych z Was , którzy piszą o sobie/swoich bliskich na Forum nie przypominając o sobie w tym wątku. Tu mam na myśli również Panów.

Tytułem wytłumaczenia mojej nieobecności – sprawy rodzinne, śmierć bliskiej osoby wskutek wyniszczenia nowotworowego.
  Temat: Tu trzymamy kciuki
mral

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-06-02, 13:01   Temat: Tu trzymamy kciuki
Jusia, życzę powodzenia.
  Temat: Tu trzymamy kciuki
mral

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-26, 08:39   Temat: Tu trzymamy kciuki
Banialuka - Oczywiście, że bedę trzymała kciuki, powodzenia.
  Temat: Tu trzymamy kciuki
mral

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-20, 17:36   Temat: Tu trzymamy kciuki
Soja,
Kiepskie to momenty, uzmysławiają nam wszystkim czym jest rak i jak ciężka jest z nim walka. Mam nadzieję, że Twoja Mama trzyma się dzielnie i wierzy w powodzenie dalszego leczenia. Ponoć to bardzo ważne, tak mówią psycholodzy. Trzymajcie się.
  Temat: Tu trzymamy kciuki
mral

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-19, 20:56   Temat: Tu trzymamy kciuki
Soja - jeszcze raz powodzenia, trzymajcie się.
  Temat: Tu trzymamy kciuki
mral

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-18, 22:21   Temat: Tu trzymamy kciuki
Niedawno radziłaś mi Soja, żebym nie martwiła się na zapas. Wtedy pisałam, że to nie jest możliwe, a dzisiaj widzę, że nie tylko ja mam z tym problem.
Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Tu trzymamy kciuki
mral

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-12, 18:48   Temat: Tu trzymamy kciuki
Aga - powodzenia.
  Temat: Tu trzymamy kciuki
mral

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-12, 15:34   Temat: Tu trzymamy kciuki
Soja, Jusia - oczywiście , że będę trzymała kciuki za Waszych Rodziców i za Was również , żeby nie umknęło mojej pamięci programuję na bieżąco alarmy w swoim palmtopie. Powodzenia. :)
  Temat: Tu trzymamy kciuki
mral

Odpowiedzi: 303
Wyświetleń: 53311

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-03, 22:05   Temat: Tu trzymamy kciuki
Soja,
Na pewno będę trzymałą za Twoją Mamę kciuki.
Życze Wam obu powodzenia i to nie tylko jutro.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group