1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak dodać do tekstu obrazek / zdjęcie ?
mral

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 13522

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-04-26, 13:54   Temat: Jak dodać do tekstu obrazek / zdjęcie ?
Odpowiedź na zapytanie Jogi, zamieszczone w temacie Humor: „Jak dodać fotę albo obraz do tekstu?”

Prawdopodobnie wprost z dysku komputera nie można. Próbowałam użyć funkcji „załącznik” ale nic nie wyszło – piszę o tym wyżej.

Jogi - wydrukuj moją odpowiedź, otwórz okno nowej wiadomości i przetestuj tę "instrukcję":
Zdjęcie możesz dołączyć jeśli ma swój adres internetowy (może są inne opcje ale ja ich nie znam). Przykładem niech będzie zdjęcie internautek z „mego” humoru. Adres tego zdjęcia = adres strony = link = http://img24.imageshack.us/img24/6910/babcie.jpg
Żeby ułatwić sobie sprawę i nie wpisywać ręcznie adresu, który będzie wymagany w dalszym postępowaniu , kopiuję go - klawisze Ctrl+c.
Teraz klikam w umieszczoną nad oknem pisanej aktualnie wiadomości ikonkę ze znakiem Img , wskutek czego na górze monitora otwiera się belka z komunikatem :
"W tej witrynie sieci web w celu uzyskania informacji od użytkownika jest używane okno inicjowane przez skrypt. Jeśli ufasz witrynie , kliknij tutaj, aby zezwolić na wyświetlanie okien inicjowanych przez skrypty ...."
Najeżdżam myszą na komunikat i klikam, otrzymuję dwie opcje , wybieram pierwszą o treści "Tymczasowo zezwalaj na okna inicjowane przez skrypty", najeżdżam myszą i klikam. Jeszcze raz klikam w ikonę Img, na górze monitora otwiera się okno z komunikatem „podaj adres do obrazka”, w to miejsce wklejam skopiowany na początku adres – klawisze Ctrl+v i potwierdzam OK.
I to wszystko, na podglądzie pisanej wiadomości widzę wklejone zdjęcie. Tekst możesz umieszczać dowolnie tj. i nad i pod zdjęciem.




Dzisiaj jest wiele miejsc w Internecie, gdzie możesz umieścić swoje zdjęcia i przypisać im adres internetowy, ja z tej opcji jeszcze nie korzystam, dlatego może inna osoba coś Ci zasugeruje i podpowie jak z tych możliwości skorzystać.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group