1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Oni kontra My
mral

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7417

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-03-29, 12:12   Temat: Oni kontra My
Kiedy przeczytałam tytuł tego wątku , pomyślałam dokładnie to samo co Szaraiwka. W pierwszym momencie pomyślałam, że słowo kontra powinno być wzięte w cudzysłów. Kiedy jednak się zastanowiłam doszłam do wniosku, że niekoniecznie. Po pierwsze dlatego, że nie w każdej rodzinie jest miłość, po drugie tam gdzie jest zbyt słaba może tej „próby” nie przetrwać. To bardzo ciężka „próba” i to dla obu STRON (MY + ONI).
Pozdrawiam
mral
  Temat: Oni kontra My
mral

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7417

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-03-26, 19:33   Temat: Oni kontra My
Mrakad,
Wiedziałam, że jesteś Facetem na poziomie.
Pozdrawiam gorąco :-D
mral

PS.
Daj znać czy otrzymałeś odpow. na pw.
  Temat: Oni kontra My
mral

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7417

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-03-24, 19:47   Temat: Oni kontra My
Mrakad napisał/a:

Jak brutalnie to brutalnie: przeginasz pałę!.

Nie mam talentu do prowadzenia rozmów w tym stylu.

Mrakad napisał/a:

Powiedz zdrowemu, że lepiej by miał raka niż ktoś z jego bliskich.

Nie taki sens ma mój wpis.
Manipulujesz moją wypowiedzią i to nie jest w porządku.

PS.
Mrakad
W nawiązaniu do Twoich tekstów, zamieszczonych w różnych wątkach, o trści: zadajesz dziecinne pytanie, przeginasz pałę, Twoja wina , oświadczam, że jeśli w czymkolwiek lub gdziekolwiek Cię uraziłam to serdecznie przepraszam.
Odnoszę wrażenie, że moje wypowiedzi bardzo Cię irytują. Dobra wiadomość - znikam na jakiś czas z życia Forum -powody zdrowotne.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
mral
  Temat: Oni kontra My
mral

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7417

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-03-24, 16:26   Temat: Oni kontra My
Początek dyskusji MY – ONI znajduje się w wątku Szaraiwki pt. „stres, strach, przerażenie „ . Podobnie jak AlicjaKrystyna, w toczącej się tam dyskusji, dostrzegłam cechy licytacji „kto ma trudniej”. Zamieszczając tam swój wpis, miałam na celu zastopować ją na chwilę i nakłonić WAS do refleksji. Sama też się zastanowiłam, wskutek czego zweryfikowałam swoje podejście, ostatecznie dochodząc do następującego wniosku:
Choć wydaje się , że ONI powody mają mniejsze, to cierpienie psychiczne ICH może być większe. To nie reguła , to możliwość.
i
Łatwiej jest chorować niż patrzeć na chorobę i cierpienie kochanej osoby - gdyby możliwe były opcje, to wybrałabym to pierwsze.


Link do przywołanego wyżej wątku http://www.forum-onkologi...cb78a386b982bc3

Pozdrawiam
mral
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group