1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak pomóc odchodzącemu na raka płuc?
morgan

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 241357

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-06-28, 13:38   Temat: Jak pomóc odchodzącemu na raka płuc?
Witam,
długo się zastanawiałam czy taki rodzaj wrażania swoich emocji to coś czego potrzebuję ale im dłużej czytam Was tym bardziej stajecie mi się bliżsi . . .
Jest to dla mnie tak trudne że nawet nie wiem jak zacząć.
Osoba którą kocham najmocniej na świecie , która całe moja życie jest gdzieś zawsze za mną żeby mnie złapać jak się potknę , osoba która która zawsze była tą najsilniejszą . . .
Moja babcia ma 78 lat ,nie lubię tego określenia ,,babcia" , ale nie moge jaj tez nazwać mamą bo bym bardzo skrzywdziła swoją mamę , jest to mój anioł . . . każdy ma swojego anioła na ziemi a mój właśnie przygotowuję się by odlecieć .
Wynik z TK jest jednoznaczne przerzuty do płuc, opłucnej, węzłów chłonnych do tego ciągle zbierająca się woda w płucach . . .
Lekarz nie pozostawił mi złudzeń , przyrzuty są agresywne . . . nie jest dobrze . . .
Wszytko się zatrzymało , zobojętniało . . .
Wiem że spora grupa ludzi może mówić , 78 lat to i tak bardzo ładny wiek , to już starsza Pani . . . tylko że anioły nie maja lat ja nigdy na nią tak nie patrzyłam przez pryzmat lat . . . do tego ona tak radosna i ciepła , każdego potrafiąca zrozumieć i rozgrzeszyć to osba która kocha tak po prostu za to że są . . .
Uśmiecham się przed nią nie chcąc pokazać jak bardzo cierpię i ile juz łez wylałam .
I niż już nie można zrobić radioterapia została wykluczona , chemioterapia zresztą zostało nam leczenie hormonalne ale jak widać nie bardzo skuteczne i ta bezsilność . . . co dalej kiedy klepsydra zaczęła odmierzać czas . . .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group