1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
monika30

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 59732

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-03, 19:31   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
:cry: :cry: z całego serca współczuję. Trzymaj sie...
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
monika30

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 59732

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-02, 22:18   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
Czy Tata jest w domu???

Co postanowiłyście z Mamą???

Co u Was???
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
monika30

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 59732

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-01, 09:22   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
:?ale?: staraj sie byc silna, wytrzymaj jak najdluzej, badz przy Tacie jak najwiecej bo to sa wazne chwile. Pamietaj ze calym sercem jestem z Wami. Nam tez wczoraj lekarz powiedzial ze Tata umiera choc patrzac na Niego widze 53 letniego mezczyzne z ogromna wola zycia. Doskonale rozumie Cie jak to boli. Dlaczego ta choroba zabiera nam rodzicow w tak mlodym wieku?
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
monika30

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 59732

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-16, 21:57   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
lemonnka, wykorzystaj na maxa każdą chwilę z Tatą, powiedz mu to czego może nigdy dotąd Mu nie mówiłaś z różnych względów....to bardzo ważne....

Pozdrawiam...
  Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
monika30

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 59732

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-15, 21:01   Temat: Rak płuca z przerzutami do mózgu u mojego kochanego taty
Witaj lemonnka,
ogromnie mnie cieszy że mimo faktycznego stanu zdrowia Twojego Taty nadal jest w Tobie nadzieja....to super....nawet nie wiesz jak jest to ważne....wiarą i nadzieją w wyzdrowienie naszych Tatusiów możemy góry przenosić...tak więc nie trać nigdy tej nadziei. Podobnie jak u wszystkich chorych również i Twoj Tatuś bedzie miał słabsze dni ale pamiętaj.....po burzy zawsze wychodzi słonko....tak będzie i u Was.

Pozdrawiam Cie serdecznie....

Pisz koniecznie co u Was....19 maja juz niebawem...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group